:: سه شنبه, 15 اسفند 1402

اطلاعیه مهم پیرامون نحوه برگزاری مسابقات فصل 99

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1209 ] - یکشنبه, 30 آذر 1399

اطلاعیه مهم پیرامون نحوه برگزاری مسابقات فصل 99

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران با توجه به هماهنگی های صورت گرفته مقرر است فصل جدید مسابقات فوتبال از روز دوم دی ماه آغاز گردد. در این راستا توجه... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اطلاعیه مهم پیرامون نحوه برگزاری مسابقات فصل 99

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران با توجه به هماهنگی های صورت گرفته مقرر است فصل جدید مسابقات فوتبال از روز دوم دی ماه آغاز گردد. در این راستا توجه...

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران با توجه به هماهنگی های صورت گرفته مقرر است فصل جدید مسابقات فوتبال از روز دوم دی ماه آغاز گردد. در این راستا توجه و رعایت جدی موارد زیر الزامی می باشد:

1. کلیه افراد (بازیکن و کادر فنی) حاضر در زمین مسابقه موظف به ارائه تست PCR خود قبل از شروع فصل مسابقاتی به واحد مربوطه می باشند و در صورت عدم ارائه مجاز به حضور در زمین نخواهند بود. در طول فصل نیز اطمینان از سلامت بودن اعضای تیم با انجام تست های مربوطه بر عهده باشگاه ها می باشد و کنترل آن نیز توسط نمایندگان کمیته پزشکی کنترل خواهد شد.

2. با توجه به دستورالعمل های ابلاغی، کلیه مسابقات به طور کامل بدون حضور تماشاگر می باشد و چنانچه تخلفی صورت پذیرد، توسط ناظر مسابقه برخورد خواهد گردید و امکان تعطیلی مسابقه و عدم موافقت با زمین میزبانی خواهد بود. مسئولیت رعایت کامل این بند نیز تماما بر عهده تیم میزبان می باشد. لازم به ذکر است برای زمین های خارج از ورزشگاه، پوشاندن کامل محوطه فنس های دور زمین الزامی می باشد تا امکان حضور تماشاگر مهیا نگردد.

3. کلیه باشگاه ها و افراد موظف به رعایت کلیه موارد بهداشتی و پروتکل های ابلاغی گام دوم مبارزه با کرونا که در سایت هیات فوتبال نیز قرار دارد می باشند.

4. باشگاه میزبان موظف است تا از ضد عفونی بودن زمین مسابقه و اتاق های مربوطه از جمله رختکن ها و ... اطمینان حاصل نماید. همچنین باید مواد ضدعفونی نیز در محل های مربوطه قرار داده شود و توپ ها نیز قبل و در نیمه مسابقه ضد عفونی گردند.

5. باشگاه میزبان موظف است تا از تمیز و ضدعفونی بودن سرویس های بهداشتی اطمینان حاصل نماید و مطمئن گردد مواد شست و شوی نیز در این محل قرار داشته باشد. در صورت عدم وجود و با گزارش ناظر، تیم موظف به تغییر زمین میزبانی خواهد بود.

6. هر تیم در زمان مسابقه مجاز است تا با تعداد حداکثر 20 بازیکن و 7 کادر فنی که دارای کارت بازی می باشند و 4 میهمان که در روز قبل از مسابقه اسامی این 4 نفر به نماینده مسابقه داده شده است در زمین مسابقه حضور پیدا کنند. 4 نفر میهمان مجاز به تشویق تیم ها نمی باشند و باید در آرامش فقط نظاره گر بازی باشند. در صورت ایجاد کوچک ترین حاشیه این افراد به خارج از ورزشگاه هدایت خواهند گردید.

7. همانند فصل قبل کلیه تیم ها موظف به چاپ لیست اولیه تیم خود و ارائه آن به نماینده مسابقه قبل از هر بازی می باشند و ثبت نتایج و اخطار ها نیز بر روی سایت هیات انجام خواهد گردید.

8. با توجه به آیین نامه مسابقات امکان انجام 5 تعویض در 3 توقف بازی برای هر تیم امکان پذیر می باشد. (نیمه جزء توقف ها محسوب نمی شود)

9. تحویل فرم های خود اظهاری تکمیل شده کلیه افراد به نماینده مسابقه قبل از هر بازی باید انجام گردد. تکمیل فرم ها برای افراد زیر 18  سال می بایستی توسط قیم قانونی بازیکن انجام پذیرد.

10. با توجه به اینکه مسابقات این فصل در زمستان برگزار می گردد و معمولا شاهد بارش برف و باران در این فصل هستیم، لذا تیم هایی که زمین میزبانی با چمن طبیعی معرفی نموده اند موظف به معرفی یک زمین دوم با چمن مصنوعی در جهت جایگزینی در شرایط فورس ماژور می باشند.

همچنین خلاصه پروتکل های بهداشتی جهت یادآوری نیز به قرار زیر مجددا به قرار زیر به اطلاع می رسد:

1- حضور تماشاچی در جریان تمامی مسابقات ممنوع می باشد.
2-  فاصله حداقل یک متر برای افراد خارج از زمین مسابقه رعایت شود.
3- در زمان گرم کردن و سرد کردن بازیکنان رعایت فاصله اجتماعی الزامی می باشد.
4- برگزاری مراسم قبل از بازی و دست دادن و حلقه زدن و عکس دسته جمعی ممنوع می باشد.
5- حضور عکاسان و فیلم برداران تنها با رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک و دستکش امکان پذیر می باشد.
6- حضور عوامل برانکارد، چمن و توپ جمع کن ها با ماسک و دستکش الزامی است.
7- عوامل اجرایی بانضمام داور چهارم با حفظ فاصله اجتماعی و ماسک و دستکش در محل برگزاری مسابقه حاضر می شوند.
8- برای حضور در رختکن ابتدا 11 نفر اصلی در دو گروه 5-6 نفره جهت تعویض لباس وارد رختکن شده و مابقی بازیکنان نیز در گروه 3-4 نفره وارد رختکن می شوند (ترجیحا تعویض لباس در خارج از رختکن صورت گیرد)
9- کلیه افراد موظف اند فرم خود اظهاری روزانه فوتبال در شرایط کووید 19 را تکمیل و توسط سرپرست تیم تحویل نماینده بازی دهند.
10- قراردادن بطری آب در کنار زمین ممنوع می باشد و هر بازیکن می بایست از قمقه شخصی استفاده نماید.
11- تیمها موظف اند از پزشکان و پزشکیاران مورد تایید هیات فوتبال جهت رعایت پروتکل بهداشتی استفاده نمایند.
12- قراردادن مواد ضد عفونی و شوینده در رختکن و اتاق داوران الزامی می باشد.
13- ضدعفونی کردن رختکن ها و نیمکت ها و توپ ها توسط تیم میزبان الزامی است.
14- استفاده از اسفنج یا موکت آغشته به مواد ضد عفونی کننده در ورودی ورزشگاه ها الزامی است.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول