:: دوشنبه, 27 فروردین 1403

اطلاعیه هیات فوتبال در خصوص انجام تست های PCR

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1178 ] - سه شنبه, 25 آذر 1399
اطلاعیه هیات فوتبال در خصوص انجام تست های PCR

هیات فوتبال استان تهران در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی و انجام تست PCR به منظور شروع رقابت های لیگ های برتر و دسته اول فصل 99 اطلاعیه ای صادر کرد. در این اط...

هیات فوتبال استان تهران در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی و انجام تست PCR به منظور شروع رقابت های لیگ های برتر و دسته اول فصل 99 اطلاعیه ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

طبق دستورالعمل های اعلامی از سوی ستاد مقابله با کرونا و همچنین فدراسیون فوتبال کلیه بازیکنان و کادر فنی تیم ها پیش از شروع مسابقات می بایست اقدام به انجام آزمایش PCR نمایند تا مجوز شروع مسابقات را دریافت نمایند.

همچنین باشگاه ها موظف اند با شروع مسابقات به طور مداوم سلامت بازیکنان خود را با انجام تست های مجدد PCR و همچنین دریافت فرم های خوداظهاری از بازیکنان پیگری نمایند و در صورت مشاهده مورد مثبت و یا مشکوک موضوع را با کمیته پزشکی هیات فوتبال در میان بگذراند.

ضمنا به منظور آگاهی هرچه بیشتر پزشکان و پزشکیاران تیم های استان تهران جهت رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مسابقات این فصل؛ کلاس آموزشی به صورت آنلاین توسط دکتر پورمند رئیس کمیته پزشکی هیات فوتبال استان تهران پیش از شروع مسابقات برگزار خواهد شد.مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول