:: یکشنبه, 24 تیر 1403

آخرین مهلت پرداخت ورودیه و معرفی زمین در لیگ دسته اول

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 6682 ] - شنبه, 15 آذر 1399

آخرین مهلت پرداخت ورودیه و معرفی زمین در لیگ دسته اول

باشگاه های بدهکار جهت معرفی زمین میزبانی و تسویه حساب و شرکت در مسابقات دسته اول فصل 99 تا پایان روز دوشنبه 17 آذر فرصت دارند. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال... 2 out of 5 based on 13 ratings.
آخرین مهلت پرداخت ورودیه و معرفی زمین در لیگ دسته اول

باشگاه های بدهکار جهت معرفی زمین میزبانی و تسویه حساب و شرکت در مسابقات دسته اول فصل 99 تا پایان روز دوشنبه 17 آذر فرصت دارند. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال...

باشگاه های بدهکار جهت معرفی زمین میزبانی و تسویه حساب و شرکت در مسابقات دسته اول فصل 99 تا پایان روز دوشنبه 17 آذر فرصت دارند.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ کلیه باشگاه های حاضر در مسابقات لیگ دسته اول فصل 99 تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 17 آذر فرصت خواهند داشت تا ورودیه مسابقات، جرایم انضباطی، حق عضویت باشگاه و کلیه نفرات سامانه خود را برای شرکت در این مسابقات تسویه نمایند.

همچنین کلیه تیم های حاضر در مسابقات دسته اول می بایست تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 17 آذر نامه معرفی زمین میزبانی خود را تحویل مسئول رده مربوطه مسابقات در هیات فوتبال دهند.

لازم به ذکر است باشگاه هایی که تا تاریخ فوق این مبالغ را پرداخت نکرده باشند و یا نامه معرفی زمین میزبانی را به هیات فوتبال ارائه ندهند از جدول مسابقات کنار گذاشته خواهند شد.

باشگاه ها با مراجعه به پنل مدیرعامل خود در سامانه الکترونیکی هیات فوتبال می توانند نسبت به میزان بدهی و جرایم باشگاه خود مطلع شوند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول