:: دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403

اطلاعیه مهم پیرامون برگزاری مسابقات فصل 1399 استان تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 3739 ] - چهارشنبه, 12 آذر 1399
اطلاعیه مهم پیرامون برگزاری مسابقات فصل 1399 استان تهران

هیات فوتبال استان تهران در خصوص برگزاری مسابقات فصل 1399 استان تهران در تمامی لیگ ها و کلیه رده ها اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان...

هیات فوتبال استان تهران در خصوص برگزاری مسابقات فصل 1399 استان تهران در تمامی لیگ ها و کلیه رده ها اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، کمیته مسابقات هیات فوتبال استان تهران در روز چهارشنبه مورخ 99/9/12 تشکیل جلسه داد و مصوباتی پیرامون موارد مسابقات در فصل 99 را به تصویب رساند. موارد مطروحه به قرار زیر اعلام می گردد.

1. با توجه به اعلام تعطیلی شهر تهران و عدم امکان برگزاری تمرین و آماده سازی توسط برخی از باشگاه ها، مقرر گردید تا در جهت مساعدت به باشگاه ها، مسابقات لیگ برتر از تاریخ 99/10/2 و مسابقات دسته اول از تاریخ 99/10/12 طبق تقویم جدید برگزار گردد. در ضمن با توجه به ضیق زمان برگزاری مسابقات در سال 99 و آغاز ماه مبارک رمضان در سال 1400 از 25 فروردین ماه و ایجاد مشکل در برنامه ریزی و شروع مسابقات فصل 1400، مسابقات به صورت هر 5 روز یک بار برگزار گردد و باشگاه ها می بایستی زمین میزبانی خود را مطابق با تاریخ های ذکر شده در تقویم مسابقات به کمیته مسابقات اعلام نمایند.

2. با عنایت به مجوزهای کسب شده مقرر گردید تا طبق دستورالعمل های اعلامی از سوی ستاد مقابله با کرونا و همچنین فدراسیون فوتبال کلیه بازیکنان و کادر فنی تیم ها پیش از شروع مسابقات اقدام به انجام آزمایش PCR نمایند و نتایج آزمایش را تحویل کمیته مسابقات نمایند. زمان انجام آزمایش برای بازیکنان لیگ برتر از تاریخ 99/9/22 و تحویل آن حداکثر تا تاریخ 99/9/29 و برای بازیکنان دسته اول از تاریخ 99/10/1 و  تحویل آن حداکثر تا تاریخ 99/10/8 می باشد. همچنین صحت اصالت نتیجه آزمایش ها بر عهده سرپرست تیم ها خواهد بود. همچنین باشگاه ها موظف می باشند تا در طول فصل نیز پروتکل های بهداشتی را رعایت و بر رعایت کامل آنها نظارت کامل داشته باشد. افرادی که نتایج آزمایش را تحویل ندهند مجوز حضور در مسابقات را نخواهند داشت.

3. مقرر گردید زمان تحویل لیست ثانویه تیم ها برای باشگاه های لیگ برتر از تاریخ 99/9/17 لغایت 99/9/24 و برای باشگاه های دسته اول از تاریخ 99/9/24 لغایت 99/10/1 لحاظ شود. خارج از زمان اعلام شده هیچ لیستی تحویل گرفته نخواهد شد. در ضمن مقرر گردید در راستای مساعدت به باشگاه ها کارت کلیه بازیکنانی که مدارکشان تکمیل می گردد و یا جزء لیست ثانویه می باشند تحویل و مجوز حضور در اولین مسابقه را نیز داشته باشند. همچنین باشگاه ها مجاز خواهند بود تا 4 بازیکن از لیست اولیه خود را فسخ نموده و از طریق لیست ثانویه جایگزین نمایند و این تعداد از سهمیه نفرات نیم فصل کسر نگردد. ضمنا از کلیه تیم ها درخواست می گردد با توجه به شرایط کرونایی کشور، با مدارک تکمیلی به هیات فوتبال مراجعه نمایند و لیست های خود را شامل یازیکنان، کادرفنی و بازیکنان آزاد به صورت تکمیل شده و ممهور به مهر باشگاه تحویل نمایند و از مراجعه مکرر به هیات فوتبال جدا خودداری نمایند.

4. با توجه به مسکوت بودن آیین نامه برگزاری مسابقات در خصوص تعداد بازیکنان کرونایی در هر تیم مقرر گردید در صورت ارائه نامه رسمی آزمایشگاه و تایید تست مثبت کرونای بازیکنان یک تیم توسط کمیته پزشکی هیات فوتبال، در حالتی که تعداد بازیکنان آن تیم برای حضور در یک مسابقه کمتر از 16 نفر برسد (بازیکنان سهمیه نیز شامل 16 نفر خواهند بود) مسابقات آن تیم به مدت 2 هفته لغو و اعضای تیم قرنطینه گردند و پس از ارائه آزمایش منفی PCR مجددا مسابقات تیم مذکور برگزار گردد.

5. مقرر گردید مسابقات زیر 17 سال باقی مانده از فصل قبل نیز از تاریخ 99/10/1 مجددا شروع گردد. بازیکنان حاضر در این مسابقات نیز پس از اتمام فصل زیر 17 سال مجاز خواهند بود در صورت تکمیل بودن مدارک خود در مسابقات فصل 99 نیز شرکت نمایند.

6. مقرر گردید باشگاه های دسته اول بتوانند همانند تیم های لیگ برتری در نیم فصل مسابقات از 7 سهمیه برخوردار باشند.

7. مقرر گردید باشگاه های حاضر در مسابقات دسته اول حداکثر تا تاریخ 99/9/17 ورودیه مسابقات را پرداخت نمایند، در غیر این صورت به منزله انصراف لحاظ گردد.

8. با توجه به تقویم مسابقاتی اعلام شده، مسابقات دسته دوم استان تهران در سال 99 برگزار نخواهد شد و به احتمال زیاد در اسفند ماه 1399 قرعه کشی و پس از ماه مبارک رمضان در سال 1400 شروع خواهد گردید.

شایان ذکر است تقویم مسابقاتی جدید نیز بر روی سایت هیات فوتبال قرار گرفته است.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول