:: جمعه, 4 اسفند 1402

مهدی: برنامه هایمان را با اتفاقات روز فیفا پیش می بریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 528 ] - دوشنبه, 26 آبان 1399
مهدی: برنامه هایمان را با اتفاقات روز فیفا پیش می بریم

 سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: برنامه ها را با اتفاقات روز فیفا و تورنمنت های بین المللی پیش می بریم.  سهیل مهدی در خصوص آخرین وضعیت برنامه ر...

 سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: برنامه ها را با اتفاقات روز فیفا و تورنمنت های بین المللی پیش می بریم.

 سهیل مهدی در خصوص آخرین وضعیت برنامه ریزی سابقات لیگ برتر اظهار داشت: فعلا تصمیم خاصی گرفته نشده و مطابق برنامه اعلامی توسط وزارت بهداشت پیش می رویم.

وی در خصوص اینکه آیا تعطیلی هفته آینده در کشور تاثیری در برگزاری بازی ها دارد یا خیر گفت: من در جریان جزئیات جلسات نیستم ولی در آخرین صحبتی که داشتیم مقرر شد مسابقات ادامه داشته باشد. ما در خدمت نظام بهداشت هستیم، این را هم بگویم آنقدر که فوتبال رسانه دارد هیچ بخش دیگری رسانه ندارد. وقتی سازمان لیگ در هر ورزشگاهی حداقل هفته ای 60 نفر را میزبانی می کند باید دیده شود که کنترل بهداشتی و پزشکی و فرم های خود اظهاری و ... به صورت مرتب انجام می شود.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفت و گو با برنامه فوتبال برتر تاکید کرد: وقتی یک صنفی اینقدر دقیق کار می کند چقدر خوب است که این سیستم را حفظ کنیم.ما برنامه  ها را با اتفاقات روز فیفا و تورنمنتها بین المللی پیش می بریم. کلیه افرادی که در دور زمین چمن حضور دارند باید تست های PCR را پشت سر بگذارند در غیر این صورت حق حضور در کنار زمین را نخواهند داشت.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول