:: سه شنبه, 15 اسفند 1402

اسامی تیم ملی نوجوانان اعلام شد؛ بیش از 60% از استان تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1127 ] - چهارشنبه, 9 مهر 1399

اسامی تیم ملی نوجوانان اعلام شد؛ بیش از 60% از استان تهران

بیست و چهار بازیکن از سوی سرمربی تیم فوتبال زیر 16سال جهت شرکت در اردو فراخوانده شدند که پانزده بازیکن از این تعداد از لیگ استان تهران می باشند. پس از برگزاری... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اسامی تیم ملی نوجوانان اعلام شد؛ بیش از 60% از استان تهران

بیست و چهار بازیکن از سوی سرمربی تیم فوتبال زیر 16سال جهت شرکت در اردو فراخوانده شدند که پانزده بازیکن از این تعداد از لیگ استان تهران می باشند. پس از برگزاری...

 بیست و چهار بازیکن از سوی سرمربی تیم فوتبال زیر 16سال جهت شرکت در اردو فراخوانده شدند که پانزده بازیکن از این تعداد از لیگ استان تهران می باشند.

پس از برگزاری دو اردوی بلندمدت چهارده روزه در سال جاری، سومین اردوی آماده سازی تیم فوتبال نوجوانان از عصر روز جمعه (یازدهم مهرماه) با حضور بازیکنان در مرکز ملی فوتبال آغاز می شود.

در این اردو از 24 بازیکن توسط حسین عبدی سرمربی تیم نوجوانان دعوت شده است تا زیرنظر کادرفنی به مدت 9 روز به تمرین بپردازند.

اسامی بازیکنان دعوت شده به شرح زیر است:
تهران: آریا حسینی فر، آرین عسگری، امیر حسین ثقفی، محمدرضا صالحی، سینا قاسمی، یاسین جعفری، محمد مهدی محمدی، ارشیا کریمی، سبحان کمالوند، امیر حسین ریوندی، سجاد خادمی، محمدرضا کوشکی، یادگار رستمی، معین آق، فردین بحری
اصفهان: محمد صادق صالحی، مسیح مرادی، سبحان نادری
آذربایجان شرقی: امیر ابراهیم زاده، علیرضا افخم
گیلان: سام عباس قلی زاده
کرمان: سجاد گل محمدی
فارس: علی اکبر رنجبر
خوزستان: ایمان دانش

این اردو تا بیستم مهرماه در مرکز ملی فوتبال ادامه خواهد داشت.
گفتنی است، مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 16سال آسیا طبق آخرین اعلام رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا تا سال بعدی میلادی و به احتمال زیاد تا سه ماهه نخست 2021 به تعویق افتاده است که تاریخ دقیق این مسابقات متعاقبا اعلام خواهد شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول