:: دوشنبه, 7 فروردین 1402

اطلاعیه در خصوص محضری شدن رضایت نامه آگاهانه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 3204 ] - پنجشنبه, 27 شهریور 1399

اطلاعیه در خصوص محضری شدن رضایت نامه آگاهانه

هیات فوتبال استان تهران در خصوص نیاز به محضری شدن رضایت نامه آگاهانه بازیکنان جهت شرکت در مسابقات فصل 99 اطلاعیه صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است: با توجه به... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اطلاعیه در خصوص محضری شدن رضایت نامه آگاهانه

هیات فوتبال استان تهران در خصوص نیاز به محضری شدن رضایت نامه آگاهانه بازیکنان جهت شرکت در مسابقات فصل 99 اطلاعیه صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است: با توجه به...

هیات فوتبال استان تهران در خصوص نیاز به محضری شدن رضایت نامه آگاهانه بازیکنان جهت شرکت در مسابقات فصل 99 اطلاعیه صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به شیوع ویروس کرونا و اتخاذ تدابیری از سوی فدراسیون و هیات فوتبال جهت شروع مجدد بازی ها فرم هایی جهت رضایت بازیکنان و خانواده هایشان جهت حضور در مسابقات تهیه و بر روی سایت هیات فوتبال منتشر شده است که فرم رضایت نامه آگاهانه زمان همه گیری کرونا یکی از فرم هایی است که تیم ها می بایست پیش از شروع مسابقات تحویل هیات فوتبال نمایند.

بر اساس تصمیم اتخاذ شده کلیه بازیکنان بالای 18 سال به صورت شخصی و کلیه بازیکنان کمتر از 18 سال به همراه ولی و یا قیم قانونی خود می بایست با حضور در دفترخانه های رسمی استان تهران این فرم را به صورت محضری ثبت نمایند و سرپرستان تیم ها نیز همراه با سایر مدارک تحویل مسئول رده مربوطه هیات فوتبال دهند.

لازم به ذکر است دانلود این فرم از طریق قسمت فرم ها و آیین نامه های در صفحه اول سایت رسمی هیات فوتبال قابل دسترس می باشد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول