:: جمعه, 4 اسفند 1402

محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص)

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 924 ] - جمعه, 21 شهریور 1399
محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص)

هیات فوتبال استان تهران در بیانیه ای ضمن ادای احترام به ساحت مقدس پیامبر مهربانی ها، اهانت به پیامبر اعظم (ص) را توهین به همه ارزش های انسانی و اخلاقی دانستند...

هیات فوتبال استان تهران در بیانیه ای ضمن ادای احترام به ساحت مقدس پیامبر مهربانی ها، اهانت به پیامبر اعظم (ص) را  توهین به همه ارزش های انسانی و اخلاقی دانستند و  این حرکت وقیحانه و زشت را به شدت محکوم کردند.

در بیانیه ای ضمن ادای احترام به ساحت مقدس پیامبر مهربانی ها، اهانت به پیامبر اعظم (ص) را  توهین به همه ارزش های انسانی و اخلاقی دانستند و  این حرکت وقیحانه و زشت را به شدت محکوم کردند.

در این بیانیه آمده است: در امتداد هجوم ناجوانمردانه جریان کفر و نفاق علیه حق و عدالت، بار دیگر اقدام موهن و گستاخانه دیگری، شخصیت بی نظیر عالم بشریت را نشانه گرفت و با بازنشر کاریکاتور اهانت آمیز علیه پیامبر (ص) و توهین به کلام الله مجید که این بار نیز تحت حمایت یکی از دولتهای غربی و به بهانه حمایت از آزادی بیان توسط نشریه فرانسوی «شالی ابدو» انجام شد، قلب بیش از یک میلیارد مسلمان را در اقصی نقاط جهان جریحه دار کرد.

بی تردید  دنباله های این جریان شیطانی در ازای تاریخ، در همان مسیر تاریک قدم گذاشته اند و امید واهی دارند که بتوانند خورشید عالم ناب محمدی را خاموش کنند، اما وعده الهی  تحقق خواهد پذیرفت و اسلام به عنوان آخرین و کامل ترین آیین انسان ساز آسمانی، سرانجام عالم گیر خواهد شد.

جامعه بزرگ فوتبال پایتخت در پایان این بیانیه از دولتمردان و دستگاه دیپلماسی خواستند هتاکان به ساحت پیامبر را ملزم به عذرخواهی رسمی از پیشگاه رسول اعظم (ص) و همه مسلمانان جهان کنند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول