:: جمعه, 4 اسفند 1402

پاکضمیر: بدون ارائه فرم خود اظهاری و تعهدنامه بازی برگزار نمی شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1205 ] - یکشنبه, 16 شهریور 1399
پاکضمیر: بدون ارائه فرم خود اظهاری و تعهدنامه بازی برگزار نمی شود

رئیس کمیته مسابقات هیات فوتبال از جلوگیری برگزاری مسابقات در صورت عدم ارائه فرم خوداظهاری و تعهدنامه خبر داد. دکتر فراز پاکضمیر رئیس کمیته مسابقات هیات فوتبال...

رئیس کمیته مسابقات هیات فوتبال از جلوگیری برگزاری مسابقات در صورت عدم ارائه فرم خوداظهاری و تعهدنامه خبر داد.

دکتر فراز پاکضمیر رئیس کمیته مسابقات هیات فوتبال استان تهران در گفتگو با پایگاه خبری هیات فوتبال گفت: جهت از سرگیری مسابقات باقیمانده دسته دوم تهران دستورالعملی را از طریق سایت رسمی هیات در اختیار تیم ها قرار دادیم و کلیه تیم ها موظفند با رعایت نکات اعلام شده به برگزاری مسابقات کمک کنند تا انشالله بدون مشکل مسابقات باقی مانده فصل 98 را به پایان برسانیم و آماده برگزاری لیگ های سال 99 شویم.

وی ادامه داد: در دستورالعملی که به تیم ها ابلاغ شده است دو فرم خوداظهاری روزانه بازیکنان و تعهدنامه وجود دارد و در صورتی که سرپرست تیم در روز مسابقه این فرمها را در اختیار ناظر بازی نگذارد مطمئنا از انجام آن بازی جلوگیری خواهد شد و نتیجه طبق آیین نامه در کمیته انضباطی و فنی اعلام خواهد شد.

همچنین پاکضمیر در پایان اضافه کرد: مسئولیت رعایت پروتکل اعلام شده از سوی هیات فوتبال در ورزشگاه ها به عهده تیم میزبان می باشد و هیات فوتبال با عوامل ورزشگاه مراوده ای نخواهد داشت و کلیه مسئولیت درست اجرا شدن پروتکل بهداشتی متوجه تیم میزبان می باشد که در این قسمت هم در صورت محیا نبودن شرایط برگزاری ناظر مسابقه از انجام بازی جلوگیری خواهد کرد و تیم میزبان بازنده اعلام خواهد شد.

مسابقات باقیمانده لیگ دسته دوم تهران از پنجشنبه هفته گذشته با یک دیدار آغاز شد و در روزهای پایانی این هفته دیدارهای باقیمانده سه رده نونهالان، نوجوانان و جوانان از فصل مسابقاتی 98 برگزار خواهد شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول