:: سه شنبه, 15 اسفند 1402

جلسه رئیس و دبیر هیات با روسای حوزه ها در خصوص مسابقات فصل 99

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1382 ] - پنجشنبه, 30 مرداد 1399
جلسه رئیس و دبیر هیات با روسای حوزه ها در خصوص مسابقات فصل 99

رئیس و دبیر هیات فوتبال استان تهران با برگزاری نشستی با روسای حوزه های استان تهران پیرامون شرایط و نحوه برگزاری مسابقات فصل 99 در حوزه های استان تهران گفتگو کر...

رئیس و دبیر هیات فوتبال استان تهران با برگزاری نشستی با روسای حوزه های استان تهران پیرامون شرایط و نحوه برگزاری مسابقات فصل 99 در حوزه های استان تهران گفتگو کردند.


به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ دکتر شیرازی رئیس و عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان با برگزاری جلسه ای به منظور نحوه برگزاری مسابقات حوزه های استان تهران در فصل 99 با روسای هیات های حوزه های استان تهران به بحث و گفتگو پرداختند.

در این جلسه که پس از اعلام مجوز برگزاری مسابقات از سوی فدراسیون فوتبال با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد مقرر گردید حوزه های استان تهران نیز همچون مسابقات فوتبال استان تهران با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی مسابقات خود را برگزار کنند و رضایتنامه والدین و فرم اظهارنامه روزانه بازیکنان و مربیان که به جای انجام مکرر آزمایش PCR جایگزین شده است را همواره از تیم ها دریافت کنند.

ضمنا در خصوص رده های سنی فصل 99 که توسط حوزه ها برگزار می شود توافق گردید تا حوزه ها در سال 99 برای رده های سنی اختیار داشته باشند تا رده های سنی را با توجه به شرایط تیم ها در حوزه خود اعلام و اجرا نمایند.

در پایان دکتر شیرازی و تیموری به روسای حوزه ها تاکید کردند در نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی توسط تیم ها و ورزشگاه های محل برگزاری مسابقات دقت لازم را انجام دهند تا انشالله فصل مسابقاتی بدون مشکلی را در سال 99 برگزار نماییم.مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول