:: یکشنبه, 26 فروردین 1403

تیموری: ادامه مسابقات زیر 17 سال نیمه شهریور برگزار می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 928 ] - شنبه, 25 مرداد 1399
تیموری: ادامه مسابقات زیر 17 سال نیمه شهریور برگزار می شود

دبیر هیات فوتبال استان تهران از ادامه مسابقات زیر 17 سال فصل 98 در اواسط شهریورماه خبر داد. عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان تهران در گفتگو با پایگاه خبری ه...

دبیر هیات فوتبال استان تهران از ادامه مسابقات زیر 17 سال فصل 98 در اواسط شهریورماه خبر داد.

عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان تهران در گفتگو با پایگاه خبری هیات فوتبال گفت: تیم هایی که در مدت زمان تعیین شده هیات فوتبال با اعلام نامه رسمی جهت برگزاری مسابقات باقیمانده از فصل 98 لیگ زیر17 سال اعلام آمادگی کرده بودند از نیمه شهریورماه مسابقات خود را پیگیری خواهند کرد تا تکلیف این رده مسابقاتی در فصل 98 مشخص شود.

تیموری ادامه داد: هیات فوتبال در ماه گذشته زمانی را جهت اعلام آمادگی تیم ها برای شرکت در ادامه مسابقات اعلام کرد که تعدادی از تیم های حاضر در مسابقات فصل 98 با ارائه نامه خواستار برگزاری مسابقات شدند و حالا هیات فوتبال با توجه به دریافت مجوز از سوی فدراسیون فوتبال جهت برگزاری مسابقات استانی، دیدارهای باقی مانده فصل 98 در این رده را از نیمه شهریورماه از سر خواهد گرفت.

تیموری در پایان خاطرنشان کرد: تیم های حاضر در این رده طی روزهای گذشته و پس از اعلام خبر ادامه مسابقات در روز قرعه کشی تمرینات خود را آغاز کرده اند و انشالله طی روزهای آینده کمیته مسابقات نیز برنامه دیدارهای باقی مانده این رده را اعلام خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول