:: چهارشنبه, 30 خرداد 1403

اطلاعیه پیرامون آخرین وضعیت برگزاری مسابقات تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 4258 ] - چهارشنبه, 8 مرداد 1399

اطلاعیه پیرامون آخرین وضعیت برگزاری مسابقات تهران

هیات فوتبال استان تهران در اطلاعیه ای آخرین وضعیت شروع مسابقات فصل 99 را اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، با توجه به شیوع ویروس کرونا ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اطلاعیه پیرامون آخرین وضعیت برگزاری مسابقات تهران

هیات فوتبال استان تهران در اطلاعیه ای آخرین وضعیت شروع مسابقات فصل 99 را اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، با توجه به شیوع ویروس کرونا ...

هیات فوتبال استان تهران در اطلاعیه ای آخرین وضعیت شروع مسابقات فصل 99 را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، با توجه به شیوع ویروس کرونا انجام هرگونه فعالیت ورزشی بدون مجوز ستاد مقابله با کرونا و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مربوطه ممنوع اعلام گردید. در این زمینه هیات فوتبال مکاتباتی را با فدراسیون فوتبال در راستای تدوین پروتکل های بهداشتی مخصوص مسابقات داخل استان نمود و همچنین در خرداد ماه 1399 نیز یک پروتکل پیشنهادی توسط هیات فوتبال به فدراسیون ارائه گردید.

در این راستا مجوز برگزاری مسابقات با رعایت پروتکل بهداشتی ارائه شده برای لیگ برتر کشور عینا برای مسابقات استان ها نیز ابلاغ گردید که با بررسی های به عمل آمده با توجه به هزینه بسیار بالای اجرای پروتکل ابلاغی، امکان اجرای آن در مسابقات داخل استان فراهم نمی باشد.

لذا هیات فوتبال استان تهران مجددا در تاریج 99/5/8 اقدام به ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال نمود تا یک پروتکل مجزا برای مسابقات داخل استان تدوین و در اختیار هیات فوتبال جهت اجرا قرار داده شود.

شایان ذکر است هیات فوتبال برنامه ریزی کامل مسابقات را انجام داده است و بلافاصله پس از تدوین و ابلاغ پروتکل جدید آمادگی کامل برای انجام مسابقات فصل 99 را دارد.
در این راستا به اطلاع کلیه افراد و باشگاه ها می رساند، از زمان ابلاغ پروتکل و انجام قرعه کشی مسابقات به تیم ها جهت انجام فرایند پیش فصل از جمله نقل و انتقالات، بدنسازی، تمرین و ... حداقل 6 هفته زمان داده خواهد شد تا بتوانند در آرامش کامل تیم های خود را روانه مسابقات نمایند.

در خاتمه با توجه به اینکه رده های مسابقاتی هنوز از سوی هیات فوتبال اعلام نگردیده است و بعضی از باشگاه های فاقد امتیاز با تبلیغات خلاف واقع در تلاش برای جذب بازیکنان هستند به والدین بازیکنان فوتبال متذکر می شود که پیش از انعقاد هرگونه قرارداد با باشگاه ها استعلام های لازم را از هیات فوتبال در خصوص امتیاز باشگاه ها در مسابقات، مشکلات انضباطی و یا موارد دیگر کسب نمایند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

برترین سرمربی لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین دروازه بان لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین بازیکن لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول