:: پنجشنبه, 9 آذر 1402

سازمان لیگ هم مسابقات پایه کشوری را پایان یافته اعلام کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1124 ] - شنبه, 28 تیر 1399
سازمان لیگ هم مسابقات پایه کشوری را پایان یافته اعلام کرد

رییس سازمان لیگ در نامه ای به هیئت های فوتبال، وضعیت مسابقات لیگ های پایه را تشریح کرد. طبق اعلام سایت رسمی سازمان لیگ، رییس سازمان لیگ در نامه ای به هیئت های...

رییس سازمان لیگ در نامه ای به هیئت های فوتبال، وضعیت مسابقات لیگ های پایه را تشریح کرد.

طبق اعلام سایت رسمی سازمان لیگ، رییس سازمان لیگ در نامه ای به هیئت های فوتبال در مورد وضعیت مسابقات لیگ های پایه را تشریح کرد.

در نامه حیدر بهاروند رییس سازمان لیگ آمده:

باتوجه به گسترش شیوع ویروس کرونا و مشکلات عدیده که می تواند در این خصوص در انجام مسابقات به وجود آورد، مسابقات لیگ برتر امید و جوانان در فصل جاری مختومه اعلام می گردد و تیم قهرمان طبق آخرین وضعیت به دست آمده در جدول مشخص می شود و تیم های سقوط کننده ایی که وضعیت آن ها مشخص شده و شانسی برای حضور در جدول و لیگ مربوطه ندارند به عنوان سقوط کننده لحاظ شوند.

مسابقات لیگ دسته اول امید و جوانان که 6 تیم به مرحله پایانی راه یافتند نیز مختومه و هر 6 تیم به لیگ برتر رده مربوطه صعود کنند منوط به اینکه مسابقات فصل آتی لیگ برتر امید و جوانان که در فصل گذشته در یک گروه 12 تیمی برگزار می گردید در دو گروه در فصل آتی برگزار شود.

مسابقات لیگ قهرمانی نوجوانان و نونهالان که 4 تیم به مرحله پایانی برای روشن شدن تیم قهرمان صعود کردند به شروع فصل آتی موکول و برگزار شود که نحوه برگزاری آن با هماهنگی با باشگاه ها متعاقبا اعلام می شود.

مسابقات مناطق که در هر مرحله قطع و برگزار نشد عینا به فصل بعد موکول و برگزار شود.

شایان ذکر است زمان بندی انجام مسابقات فصل آتی با توجه به اردوها، مسابقات تیم های ملی و همچنین شیوع ویروس کرونا متعاقبا اعلام می شود.

باشگاه ها نسبت به مهیا نمودن شرایط برگزاری مسابقات فصل آتی با انجام پروتکل های بهداشتی اعلام شده ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش در صورتیکه این بیماری از بین نرود اقدام کنند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول