:: یکشنبه, 19 آذر 1402

جلسه هم اندیشی رئیس هیات فوتبال با روسای حوزه های تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1104 ] - دوشنبه, 9 تیر 1399
جلسه هم اندیشی رئیس هیات فوتبال با روسای حوزه های تهران

رئیس و دبیر هیات فوتبال استان تهران با برگزاری نشستی با روسای حوزه های استان تهران پیرامون شرایط شروع به کار مدارس فوتبال و آغاز مسابقات استان گفتگو کردند. به...

رئیس و دبیر هیات فوتبال استان تهران با برگزاری نشستی با روسای حوزه های استان تهران پیرامون شرایط شروع به کار مدارس فوتبال و آغاز مسابقات استان گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ دکتر شیرازی رئیس و عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان با برگزاری جلسه ای به منظور هماهنگی پیرامون بازگشایی مدارس فوتبال و همچنین برگزاری مسابقات در سطح استان با روسای هیات های حوزه های استان تهران به بحث و گفتگو پرداختند.

در این جلسه سه ساعته که به میزبانی هیات فوتبال برگزار گردید مقرر شد تا زمان اعلام رسمی فدراسیون فوتبال هیچ مدرسه فوتبالی در سطح استان اجازه فعالیت نداشته باشد و حوزه ها نیز در صورت مشاهده مدارس فعال در سطح حوزه خود مدرسه فوتبال متخلف را فورا به هیات فوتبال استان معرفی نمایند.

همچنین مقرر گردید مسابقات لیگ های حوزه ها نیز همانند لیگ استان تا زمان اعلام رسمی فدراسیون فوتبال برگزار نشود و تیم ها نیز اجازه آغاز تمرینات پیش از فصل را نداشته باشند.

در پایان این جلسه پروتکل های بهداشتی هیات فوتبال که برای فدراسیون نیز ارسال شده است در اختیار روسای حوزه ها قرار گرفت تا در صورت پیشنهادی آن را به هیات اعلام نمایند.

پروتکل بهداشتی هیات فوتبال استان تهران به منظور اجازه بازگشایی مدارس فوتبال و شروع مسابقات در سطح استان به فدراسیون فوتبال ارسال گردیده است و منتظر پاسخ فدراسیون جهت آغاز مجدد فعالیت های فوتبالی در سطح استان تهران می باشد. دکتر توحید سیف برقی رئیس رئیس کمیته پزشکی فدراسیون نیز در روز دوشنبه 9 تیرماه به رئیس هیات فوتبال اعلام کرد طی روزهای آینده پاسخ این پروتکل توسط دبیرکل محترم فدراسیون به هیات فوتبال اعلام خواهد گردید. همچنین قرار است پس از تایید فدراسیون فوتبال این پروتکل در اختیار ستاد مقابله با کرونای استان تهران نیز قرار گیرد تا به تایید این نهاد دولتی نیز برسد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول