:: جمعه, 17 آذر 1402

صحبت های دکتر شیرازی در برنامه ورزش و مردم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1138 ] - جمعه, 6 تیر 1399

صحبت های دکتر شیرازی در برنامه ورزش و مردم

رئیس هیأت فوتبال استان تهران گفت: مگر من برگزار کننده انتخابات هیأت تهران هستم که شائبه مهندسی پیش آمده است؟ دکتر حبیب الله شیرازی درمورد فعالیت تیم های پایه ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
صحبت های دکتر شیرازی در برنامه ورزش و مردم

رئیس هیأت فوتبال استان تهران گفت: مگر من برگزار کننده انتخابات هیأت تهران هستم که شائبه مهندسی پیش آمده است؟ دکتر حبیب الله شیرازی درمورد فعالیت تیم های پایه ...

رئیس هیأت فوتبال استان تهران گفت: مگر من برگزار کننده انتخابات هیأت تهران هستم که شائبه مهندسی پیش آمده است؟

دکتر حبیب الله شیرازی درمورد فعالیت تیم های پایه در سطح استان تهران در دوران شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: بی نظمی کرونایی از کجا سرچمشه می گیرد؟ از جایی که شما بخواهید بدون برنامه شروع به فعالیت های ورزشی کنید. هیأت فوتبال استان تهران در اردیبهشت و خرداد ماه جلسات زیادی را برگزار کرد و گزارشات آن هم در سایت ها وجود دارد. خروجی جلسات این بود که ما مکاتبه ای را در 21 خرداد ماه دبیر فدراسیون فوتبال داشتیم و پروتکل پیشنهادی خودمان را برای آغاز فعالیت مدارس فوتبال و مسابقات استان ارائه کردیم.

وی ادامه داد: این پیشنهادات مورد توجه دبیرکل محترم فدراسیون قرار گرفت و در جوابیه آنها اشاره شد که به هیچ وجه فعالیت مدارس فوتبال هنوز جایز نیست و آنها منتظر هستند که از ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت، پروتکل بهداشتی که نیاز است برای فعالیت مدارس فوتبال به ما ارسال شود.

رئیس هیأت فوتبال استان تهران درمورد اینکه برخی از مدارس فوتبال با این شرایط در حال فعالیت هستند، گفت: هنوز مجوزی صادر نشده است. روز گذشته نبی نامه ای به ما زد و اعلام کرد که مدارس فوتبال اجازه فعالیت ندارند. آنهایی که فعالیت می کنند از کجا مجوز گرفته اند؟ متاسفانه عده ای بدون توجه به اطلاعیه هایی که ما روی سایت خود قرار می دهیم فعالیت خود را آغاز می کنند. ما بازرس هایی را انتخاب کرده ایم و از آنها گزارش گرفتیم. گزارش هایی که جمع شده را به فدراسیون فوتبال هم ارائه کردیم.

شیرازی درمورد برخورد هیأت فوتبال استان تهران با مدارس متخلف، خاطرنشان کرد: مجوز مدارسی که بخواهند بدون اجازه فعالیت کنند، باطل خواهد شد.

وی درمورد انتخابات هیأت فوتبال استان تهران، تصریح کرد: یک اساسنامه وجود دارد که مصوب فدراسیون فوتبال است. در سال 94 این اساسنامه به تمام هیأت های استانی ابلاغ شده و براساس آن وظایف رئیس هیأت و سایر اعضا مشخص شده است. ساختار تشکیلاتی و انتخابات کاملاً مشخص است. ما هم براساس همان اساسنامه پیش رفته ایم. در بند 9 ماده 24 آمده که اگر انتخابات به هر دلیلی برگزار نشود، من مسئول هیأت فوتبال را دارم تا انتخابات برگزار شود. تاکنون 2 بار هم تاریخ مشخص شد تا انتخابات برگزار شود، اما اینگونه نشد.

رئیس هیأت فوتبال استان تهران در برنامه «ورزش و مردم» در خصوص شائبه مهندسی انتخابات، تصریح کرد: مگر من برگزار کننده انتخابات هستم؟ فدراسیون فوتبال باید انتخابات را برگزار کند. من هیچ دخالتی ندارم و تنها همچون سایر کاندیدا برنامه هایم را ارائه می کنم. مگر من مدیران عامل باشگاه های را انتخاب کرده ام؟ برخی از روسای هیأت ها هم پیش از من در سمت خود فعالیت می کردند. ما 54 عضو مجمع داریم که تنها 15-16 نفر از آنها را روسای هیأت ها تشکیل می دهند. به تازگی فدراسیون برای برگزاری انتخابات فراخوان داده است تا پس از آن تاریخ جدید اعلام شود.

برای مشاهده فیلم صحبت های دکتر شیرازی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول