:: سه شنبه, 15 اسفند 1402

نبی: مجوز فعالیت مدارس فوتبال هنوز ابلاغ نشده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 905 ] - چهارشنبه, 4 تیر 1399
نبی: مجوز فعالیت مدارس فوتبال هنوز ابلاغ نشده است

دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران در نشست هم اندیشی کمیته های جوانان استان ها توضیحاتی را در خصوص برنامه های توسعه فوتبال پایه عنوان کرد. مهدی محمد نبی در نشست وید...

دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران در نشست هم اندیشی کمیته های جوانان استان ها توضیحاتی را در خصوص برنامه های توسعه فوتبال پایه عنوان کرد.

مهدی محمد نبی در نشست ویدئویی هم اندیشی کمیته جوانان استان ها، با تشکر از عوامل برگزاری آن، اظهار داشت: خوشحالیم که با وجود شرایط ویژه موجود امکان برگزاری این نشست به صورت ویدئویی فراهم شده، چنین جلسات مشترکی قطعا می تواند در تحقق اهداف مورد نظر تاثیرگذار باشد. این سمینار در حوزه توسعه فوتبال پایه، استعدادیابی و گرس روتز بسیار مفید و ضروری است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال اضافه کرد: بر اساس الگوهای AFC، کمیته جوانان فدراسیون فوتبال نقشه راه در مسیر توسعه فوتبال پایه، استعدادیابی و گرس روتز را به استان ها ارائه می دهد و در اجرای این مسیر لازم است به سه بخش کلی توجه داشته باشیم. موضوع اول محتوای نقشه راهی است که در اختیار شما قرار می گیرد، بخش دوم زمان بندی متناسب با اجرای این برنامه است و بخش سوم جمع بندی و ارزیابی عملکرد، هدف ما این نیست که یک برنامه و نقشه راه اعلام شود و دیگر موضوع را پیگیری نکنیم بلکه لازم است گام به گام نظارت و ارزیابی را در دستور کار داشته باشیم همانطور که از استان ها انتظار داریم در اجرای این برنامه با دقت نظر روند کار را مورد نظارت قرار بدهند.

نبی اضافه کرد: تجربه نشان داده که ساختار فوتبال کشور در تهران یا استان های برخوردار در زمینه استعدادیابی مشابه  برخی استان ها که از امکانات کمتری برخوردار هستند ظرفیت های خودشان در حوزه شناخت استعدادهای توانمند فوتبال کشور را نشان داده اند. موضوع مهم در این حوزه نبوغ و نو آوری است که موجب می شود در مسیر شناسایی و معرفی استعدادها موفقیت های ارزشمندی حاصل شود.

دبیرکل فدراسیون همچنین گفت: جا دارد از زحمات تمامی عزیزانی که در سال های گذشته و در فدراسیون فوتبال در این حوزه تلاش کرده اند قدردانی کنیم. همچنین خوشحالیم که در این مسیر از تجارب و دانش آقایان محصص، محمدی و نکیسا بهره می بریم. در خصوص فعالیت مدارس فوتبال در استان ها هم لازم است به این موضوع اشاره کنم که هنوز مجوز این موضوع به صورت رسمی و قانونی ابلاغ نشده و خواهش می کنیم تا پیش از دریافت مجوز رسمی و قانونی در این بخش فعالیتی صورت نگیرد همچنین با دریافت مجوز در حوزه فعالیت های آموزشی هم شما عزیزان باید بر اساس پروتکل های اعلام شده به صورت دقیق عمل کنید تا این فعالیت ها بدون بروز هر مشکلی آغاز و پیگیری شود. همچنین از سلامتی خانواده ها وفرزندانشان در این بخش مراقبت و محافظت کنید.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول