:: پنجشنبه, 9 آذر 1402

تیموری: بازیکنان و خانواده ها از حضور تیمها در مسابقات اطمینان حاصل نمایند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1097 ] - دوشنبه, 26 خرداد 1399
تیموری: بازیکنان و خانواده ها از حضور تیمها در مسابقات اطمینان حاصل نمایند

دبیر هیات فوتبال استان تهران گفت: بازیکنان و خانواده ها برای پیوستن به تیم های مسابقات استان تهران از حضور آن تیم در مسابقات فصل 99 اطمینان حاصل نمایند. عباس ...

دبیر هیات فوتبال استان تهران گفت: بازیکنان و خانواده ها برای پیوستن به تیم های مسابقات استان تهران از حضور آن تیم در مسابقات فصل 99 اطمینان حاصل نمایند.

عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان تهران در گفتگو با سایت رسمی هیات فوتبال اظهار داشت: برخی از تیم هایی که امتیاز شرکت در مسابقات استان تهران را ندارند اخیرا با برگزاری تست های پیش از فصل اقدام به جذب نفرات برای شرکت در مسابقات کرده اند که در واقع با وعده های دروغین درصدد سو استفاده از ناآگاهی بازیکنان جدید و دریافت مبالغی از آنها می باشند.

دبیر هیات فوتبال ادامه داد: خانواده های بازیکنانی که قصد دارند در فصل پیش روی مسابقات استان تهران به تیم جدیدی بپیوندند پیش از هرگونه اقدامی با مراجعه به سایت رسمی هیات فوتبال یا به صورت حضوری به کمیته مسابقات هیات فوتبال مراجعه نمایند و استعلام حضور تیم مربوطه در مسابقات استان تهران را از مسئول رده مربوطه جویا شوند تا خدای نکرده مورد سو استفاده قرار نگیرند.

تیموری خاطرنشان کرد: تیم هایی که برای شرکت در مسابقات فصل 99 استان تهران اقدام به خرید امتیاز کرده اند می بایست با حضور در هیات فوتبال مراحل اداری نقل و انتقال و تغییر نام تیم خود را انجام دهند و تا قبل از سپری شدن این مراحل اجازه برگزاری تست های پیش از فصل به منظور جذب بازیکن را ندارند و در صورت گزارش به کمیته انضباطی معرفی خواهند شد و با محرومیت هایی از سوی هیات فوتبال رو به رو می شوند.

دبیر هیات فوتبال در پایان گفت: با تهیه پروتکل های بهداشتی و ارسال به فدراسیون فوتبال و فدراسیون پزشکی ورزشی درصدد دریافت مجوز شروع تمرینات و برگزاری مسابقات فوتبال پایه در استان تهران هستیم و امیدواریم هرچه زودتر شرایط به گونه ای رقم بخورد تا بتوانیم مسابقات فوتبال پایه را کما فی السابق در بالاترین سطح برگزار نماییم.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول