:: جمعه, 4 اسفند 1402

دبیرکل فدراسیون: در حال اخذ مجوز برای بازگشایی مدارس فوتبال هستیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1044 ] - یکشنبه, 25 خرداد 1399
دبیرکل فدراسیون: در حال اخذ مجوز برای بازگشایی مدارس فوتبال هستیم

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون در حال اخذ مجوز برای بازگشایی مدارس و آکادمی های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی است. بر اساس اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتب...

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون در حال اخذ مجوز برای بازگشایی مدارس و آکادمی های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی است.

بر اساس اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص احتمال بازگشایی مدارس فوتبال، اظهار داشت: به اطلاع تمام ادارات ورزش و جوانان استان ها، انجمن های ورزشی، هیئت های فوتبال استان ها، آکادمی ها و مدارس فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و اولیا فوتبال آموزان می رساند که فدراسیون فوتبال در حال بررسی و اخذ استعلام از مراجع ذی صلاح به منظور امکان آغاز فعالیت آموزشی آکادمی ها و مدارس فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و نیز برگزاری مسابقات در سطح استانی و کشوری و در رده های سنی مختلف می باشد و تا تاریخ انتشار این اطلاعیه هنوز هیچ گونه تصمیمی مبنی بر تجویز آغاز مسابقات فوق الذکر و نیز فعالیت آموزشی آکادمی ها و مدارس فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی اتخاذ نشده است. بدیهی است به محض اتخاذ هرگونه تصمیم جدید در این باره مراتب از طریق مبادی رسمی و سایت فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی خواهد شد.

وی افزود: لازم به توضیح است این اطلاعیه مشمول برگزاری تمرین و مسابقات لیگ برتر و لیگ دسته اول فوتبال بزرگسالان کشور (آقایان) و همچنین لیگ برتر فوتسال کشور (آقایان) نمی باشد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول