:: پنجشنبه, 9 آذر 1402

تدوین پروتکل بهداشتی شروع مسابقات توسط هیات فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1042 ] - یکشنبه, 25 خرداد 1399
تدوین پروتکل بهداشتی شروع مسابقات توسط هیات فوتبال

هیات فوتبال استان تهران پروتکل برگزاری لیگ های مختلف استان را تدوین کرد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ مسئولان کمیته مسابقات و کمیته پزشکی هیا...

هیات فوتبال استان تهران پروتکل برگزاری لیگ های مختلف استان را تدوین کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ مسئولان کمیته مسابقات و کمیته پزشکی هیات فوتبال به ریاست دکتر علی پورمند در حضور دکتر شیرازی رئیس و تیموری دبیر هیات فوتبال تشکل جلسه دادند و در خصوص پرتکل بهداشتی شروع فصل 99 به بحث و گفتگو پرداختند.

این پروتکل بهداشتی قرار است به تایید فدراسیون پزشکی ورزشی و ستاد ملی مقابله با کرونا برسد و برای شروع لیگ های استان تهران در نظر گرفته شود.

پس از تدوین این پروتکل و برهمین اساس نشستی بین دکتر شیرازی و عباس تیموری، رئیس و دبیر هیات فوتبال با حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال در ساختمان فدراسیون برگزار شد و مقرر گردید در صورت نهایی شدن اجرای پروتکل در استان تهران لیگ های مختلف استان تهران از اواخر مرداد آغاز شد.

با توجه به نقش محوری فوتبال تهران و در صورت موافقت فدراسیون پزشکی ورزشی با پروتکل تدوین شده از سوی مدیران فوتبالی پایتخت، این پروتکل در اختیار سایر هیات های استانی هم قرار می گیرد تا آن ها هم برای برگزاری مسابقات شان از آن استفاده کنند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول