:: یکشنبه, 26 فروردین 1403

اطلاعیه در خصوص مجوز تاسیس و تمدید مدرسه فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1635 ] - یکشنبه, 25 خرداد 1399
اطلاعیه در خصوص مجوز تاسیس و تمدید مدرسه فوتبال

مدارس فوتبالی که در سطح استان تهران قصد فعالیت در ماههای آینده سال 99 را دارند می بایست با مراجعه به واحد مدارس فوتبال هیات فوتبال استان تهران مجوز تاسیس یا ت...

مدارس فوتبالی که در سطح استان تهران قصد فعالیت در ماههای آینده سال 99 را دارند می بایست با مراجعه به واحد مدارس فوتبال هیات فوتبال استان تهران مجوز تاسیس یا تمدید مدرسه فوتبال خود را پیگیری نمایند.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ با توجه به هماهنگی به عمل آمده با فدراسیون فوتبال؛ کلیه مدارس فوتبالی که قصد فعالیت در سطح استان تهران را دارند می بایست با حضور در واحد مدارس فوتبال استان نسبت به دریافت مجوز تاسیس و یا تمدید مدرسه فوتبال خود اقدام نمایند.

کلیه مدیران مدارس فوتبال می بایست با در دست داشتن مدارک لازم که در سایت رسمی هیات فوتبال عنوان گردیده است تنها به واحد مدارس فوتبال هیات فوتبال استان تهران مراجعه نمایند تا با تشکیل پرونده مراحل صدور مجوز تاسیس و یا تمدید مدرسه خود را پیگیری نمایند.

لازم به ذکر است مدارسی که بدون مجوز هیات فوتبال استان اقدام به فعالیت نمایند توسط واحدهای نظارتی مثل سال های گذشته پلمب خواهند شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول