:: شنبه, 26 خرداد 1403

حضور فعال جامعه فوتبال تهران در پویش کرونا تو پلاس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 864 ] - شنبه, 10 خرداد 1399
حضور فعال جامعه فوتبال تهران در پویش کرونا تو پلاس

امروز کره زمین مورد هجوم ویروس کرونا قرار گرفته. انسان ها گویی در کشتی ای نشسته و طی طریق می کنند. همه باید دست به دست هم داده تا این بلا را ریشه کن نماییم. د...

امروز کره زمین مورد هجوم ویروس کرونا قرار گرفته. انسان ها گویی در کشتی ای نشسته و طی طریق می کنند. همه باید دست به دست هم داده تا این بلا را ریشه کن نماییم. دبیر کل محترم سازمان ملل متحد معتقد است جنگ جهانی سوم این بار با موجودی نامرئی به نام کرونا به مصاف همه انسان ها آمده است و همگان باید با همه ظرفیت به نبردی بی امان با این موجود به پا خیزند که برخاسته اند.

ملت فداکار و فهیم ما هم در گوشه ای از این کشتی نوح به مقابله برخاسته، لیکن بر خلاف همه مردم جهان دستشان از دارو و غذا برای مقابله کاملا کوتاه است. ما با جان و مال و عزیزانمان به پا خواسته ایم.

یک سخن منطقی داریم، اجازه دهید تحریم ها برداشته و یا لااقل تعلیق شود تا ما نیز با همه ظرفیت هایمان در خدمت همه انسان ها قرار گیریم.

با پیوستن به کمپین کرونا تو پلاس به نشانی: www.corona2plus.com و امضای آن به جمع 5 میلیون امضایی بپیوندیم. ضمناٌ با تهیه کلیپ تصویری و اعلام مشارکت در این کمپین و نشر در کانال های فضای مجازی در اطلاع رسانی عمومی می تواند بسیار مفید واقع گردد.

امید است آحاد جامعه فوتبال اعم از مدیران، پرسنل، قهرمانان، پیشکسوتان، کادر فنی،بازیکنان و هواداران تیم ها دوشادوش آحاد ملت شریف ایران گام مؤثری در این امر بردارند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول