:: یکشنبه, 31 تیر 1403

ماجدی: محتوای دوره های مربیگری فوتبال تغییر کرده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1289 ] - پنجشنبه, 8 خرداد 1399
ماجدی: محتوای دوره های مربیگری فوتبال تغییر کرده است

 رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: از طریق فضای مجازی ارتباط مستمری با 246 مدرس در فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی، بدنسازی و دروازه بانی داریم. به نقل ...

 رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: از طریق فضای مجازی ارتباط مستمری با 246 مدرس در فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی، بدنسازی و دروازه بانی داریم.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی، رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در خصوص برنامه های این کمیته گفت: کمیته آموزش با توجه به برنامه ای که در دستورالعمل و فعالیت های خود دارد، در زمان کرونا کار خود را  تعطیل نکرده و به طور مستمر از طریق فضای مجازی ارتباط مستمری را با 246 مدرس در فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی، بدنسازی و دروازه بانی داشته و دارد.

وی ادامه داد: درست است که کلاس های آموزش به دلیل بیماری کرونا تعطیل شده، اما این معضل یک نکته مثبت برای ما داشت که از طریق فضای مجازی ارتباط مستمری را با اساتید کشور در بخش های D ,C ,B ,A فوتبال، فوتسال ایران و آسیا، فوتبال ساحلی ایران و آسیا، بدنسازی ایران و آسیا و دروازه بانی داشته و بسیاری از محتوای مربوط به برگزاری دوره های فوق را تغییر دادیم.

ماجدی گفت: منابع و محتوای دوره مربیگری درجه C را تغییر دادیم. منابع و محتوای دوره درجه B در حال اتمام است و به روز می شود. همچنین در خصوص تغییر محتوای منابع فوتسال و فوتبال ساحلی و دروازبانی فعالیت خود را شروع کرده ایم. در واقع با آغاز کلاس های عملی، قطعاً با نگاه ویژه ای وارد بحث مربیگری می شویم. بر همین اساس جوانانی که می خواهند در حوزه مربیگری فعال شوند، باید از این پس با منابع جدید کار کنند.

رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال درباره مطالب و اطلاعاتی که از سوی فیفا ارائه شده، خاطرنشان کرد: بحث بدنسازی پساکرونا در حال ترجمه به زبان فارسی است و پس از اتمام آن با منابع اصلی که از سوی فیفا ارسال شده، به دست سرمربیان تیم های لیگ برتر و دسته اول می رسانیم تا اگر خواستند استفاده کنند.

ماجدی در پایان از اساتیدی که شبانه روز زحمت کشیده تا محتوای دوره های مربیگری را تغییر و به روز کرده اند، تشکر ویژه ای کرد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول