:: یکشنبه, 31 تیر 1403

خلیلیان: تا شنبه خبرهای خوبی به تیم های ورزشی خواهیم داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1018 ] - چهارشنبه, 24 اردیبهشت 1399
خلیلیان: تا شنبه خبرهای خوبی به تیم های ورزشی خواهیم داد

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی از اعلام احتمالی آزاد شدن تمرینات تیم ها تا شنبه خبر داد. مهرزاد خلیلیان در مورد اینکه ظاهراً در جلسه امروز ستاد مبارزه با کرونا ت...

 سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی از اعلام احتمالی آزاد شدن تمرینات تیم ها تا شنبه خبر داد.

 مهرزاد خلیلیان در مورد اینکه ظاهراً در جلسه امروز ستاد مبارزه با کرونا تصمیم گرفته شده که تیم ها تمرینات خود را از سر بگیرند، اظهار داشت: ما جلسات متعددی برگزار می کنیم و در این جلسات صحبت های زیادی مطرح می شود و در این خصوص هم تا حدود زیادی اعضای ستاد در مورد این مسئله متقاعد شدند زیرا صنوف زیادی درگیر ورزش هستند اما همه چیز باید تصویب رسمی شود و پروتکل های تدوین و پیش نویس های آنها آماده شوند.

وی افزود: همانطور که در گذشته مشاهده کردید فعالیت های رشته های مختلف ورزشی در شهرهای سفید مجوز گرفت که بیشتر آنها ورزش های انفرادی بودند. امشب و فردا نیز قرار است آخرین ابلاغیه ها اعلام شود.

سرپرست فدارسیون پزشکی ورزشی در مورد اینکه ظاهراً تمرینات تیم ها آزاد شده و این مسئله به زودی اعلام خواهد شد اما شما به خاطر معذوریت های شغلی آن را اعلام نمی کنید، گفت: به هر حال آنچه مسلم است اینکه تا فردا یا حداکثر روز شنبه خبرهای خوبی در این خصوص به تیم ها اعلام خواهد شد و امیدواریم که همه چیز به طور مناسب پیش برود.در هر حال اکنون شاهد کاهش انتشار ویروس کرونا هستیم هرچند متأسفانه در برخی استان ها انتشار کرونا اوج گرفته است اما امیدوارم که روز شنبه بهترین اخبار را به اطلاع مردم و تیم های ورزشی برسانیم.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول