:: پنجشنبه, 10 اسفند 1402

بیانیه هیات فوتبال در خصوص مسابقات فصل 98

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2238 ] - دوشنبه, 1 اردیبهشت 1399
بیانیه هیات فوتبال در خصوص مسابقات فصل 98

در پی شیوع ویروس منحوس کرونا و تعطیلی مسابقات ورزشی طی دو ماه گذشته هیات فوتبال استان تهران پس از برگزاری جلسه رئیس و دبیر با مسئولین هیات فوتبال در خصوص مساب...

در پی شیوع ویروس منحوس کرونا و تعطیلی مسابقات ورزشی طی دو ماه گذشته هیات فوتبال استان تهران پس از برگزاری جلسه رئیس و دبیر با مسئولین هیات فوتبال در خصوص مسابقات فصل 98 بیانیه صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور طی 2 ماه گذشته و دستور ستاد مقابله با کرونا و وزارت ورزش و جوانان مبنی بر تعطیلی مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت ماه؛ هیات فوتبال استان تهران با بررسی های صورت گرفته و استفاده از نظرات کارشناسان و اهالی فوتبال تهران که طی روزهای گذشته از طریق راه های ارتباطی اعلام شده اقدام به ارتباط با هیات فوتبال نمونده بودند و با توجه به ماده 9 بند 1 آیین نامه برگزاری مسابقات که موارد غیرقابل یش بینی را در نظر گرفته بود "پایان مسابقات فوتبال و فوتسال فصل 98" را با جزئیات ذیل اعلام می دارد.

بر این اساس در لیگ برتر بزرگسالان تیم های شاهین به عنوان تیم اول و داماش پارسه به عنوان تیم دوم به لیگ کشور معرفی خواهند شد و تیم های قصریخ، آرارات و پارس تهران سورنا که سقوط آنها قطعی است به لیگ دسته اول سقوط کردند.

در لیگ برتر امیدها تیم های نیروی زمینی به عنوان تیم اول و استقلال به عنوان تیم دوم به لیگ کشور معرفی خواهند شد و تیم های کاسپین کوثر و رعدسرخ که سقوط آنها قطعی است به لیگ دسته اول سقوط کردند.

در لیگ برتر جوانان تیم های مقاومت به عنوان تیم اول و سایپا به عنوان تیم دوم به لیگ کشور معرفی خواهند شد و تیم های صنعت بالابران راجی و راه آهن که سقوط آنها قطعی است به لیگ دسته اول سقوط کردند.

در لیگ برتر نوجوانان تیم کیا به عنوان نماینده تهران به لیگ کشور معرفی خواهد شد و تیم های احسان ری، مقاومت کوثر و راه آهن که سقوط آنها قطعی است به لیگ دسته اول سقوط کردند.

در لیگ برتر نونهالان تیم های پیکان به عنوان تیم اول و کیا به عنوان تیم دوم به لیگ کشور معرفی خواهد شد و تیم های پیروان حجازی و راه آهن که سقوط آنها قطعی است به لیگ دسته اول سقوط کردند.

در لیگ دسته دوم بزرگسالان تیم های کشت و صنعت ورامین، آسیا پیشتاز رادین، شاهین شمیران و پیام که موفق به صعود به مرحله پلی آف شده بودند همگی در لیگ دسته اول سال آینده حاضر خواهند بود و مرحله پلی آف برای انتخاب 3 تیم برگزار نخواهد شد و تیم های سقوط کننده طبق آیین نامه به لیگ حوزه سقوط خواهند کرد.

در لیگ دسته دوم امیدها تیم های استقلال جنوب، گسترش ویژن فولاد،آکادمی باتیس و فتح آرشاک که موفق به صعود به مرحله پلی آف شده بودند همگی در لیگ دسته اول سال آینده حاضر خواهند بود و مرحله پلی آف برای انتخاب 3 تیم برگزار نخواهد شد و تیم های سقوط کننده طبق آیین نامه به لیگ حوزه سقوط خواهند کرد.

در لیگ های جوانان، نوجوانان و نونهالان دسته دوم با توجه به مشخص نبودن جدول مرحله گروهی می بایست تک هفته باقی مانده پس از تایید و اجازه ستاد مقابله با کرونا برگزار گردد که زمان آماده سازی تیم ها و برگزاری مسابقات متعاقبا در سایت رسمی هیات فوتبال اعلام خواهد گردید.

در لیگ های فوتسال استان تهران تیم های قعرنشین طبق آیین نامه برگزاری مسابقات به لیگ پایین تر سقوط کردند و تیم های صدرنشین نیز به عنوان نماینده استان تهران به لیگ کشور معرفی خواهند شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول