:: یکشنبه, 26 فروردین 1403

آرزوی سلامتی برای دکتر مطلبی داور پیشکسوت تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1084 ] - سه شنبه, 27 اسفند 1398
آرزوی سلامتی برای دکتر مطلبی داور پیشکسوت تهران

در روزهایی که تمام ایران عزیزمان درگیر ویروس کرونا است پزشکان و پرستاران تلاشگر در خط مقدم این معضل جهانی مشغول خدمت رسانی به همنوعان خود می باشند. دکتر مطلبی...

در روزهایی که تمام ایران عزیزمان درگیر ویروس کرونا است پزشکان و پرستاران تلاشگر در خط مقدم این معضل جهانی مشغول خدمت رسانی به همنوعان خود می باشند.

دکتر مطلبی از داواران پیشکسوت فوتبال استان تهران که در سالیان گذشته در لیگ های استانی تهران قضاوت مسابقات را بر عهده داشته در کنار همکاران خود شبانه روز برای بهبودی بیماران تلاش کرد و متاسفانه وی نیز به دلیل حضور مداوم در بیمارستان به این ویروس مبتلا شد.

دکتر مطلبی در حالی این روزها در قرنطینه خانگی به سر می برد که همسر و فرزندش نیز درگیر این ویروس شده اند که البته با رعایت توصیه های پزشکی و قرنطینه خانگی خوش بختانه در حال مبارزه و شکست این بیماری می باشند.

چه واژه ای می توان بیان کرد در وصف این همه از خودگذشتگی دکتر مطلبی و همکاران قهرمان گمنامش که در بیمارستان های ایران جان خود را برای بهبود هم وطنانشان به خطر انداختند.

هیات فوتبال استان تهران با آرزوی سلامتی کامل برای خانواده مطلبی و تمامی عزیزان تلاش گری که درگیر این ویروس شده اند خود را در کنار این عزیزان می بیند و امیدوار است هرچه زودتر رخت این بیماری از سراسر کشور بر چیده شود.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول