:: پنجشنبه, 9 آذر 1402

گردهمایی فوتبالی ها در مراسم جشن و سرور میلاد امام حسن عسگری(ع)

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1744 ] - یکشنبه, 17 آذر 1398
گردهمایی فوتبالی ها در مراسم جشن و سرور میلاد امام حسن عسگری(ع)

همزمان با سالروز ولادت باسعادت حضرت امام حسن عسگری(ع)، هفتاد و دومین گردهمایی جامعه مذهبی فوتبال با حضور گسترده و پرشور اهالی فوتبال، مسئولین و دوستداران اهل ...

همزمان با سالروز ولادت باسعادت حضرت امام حسن عسگری(ع)، هفتاد و دومین گردهمایی جامعه مذهبی فوتبال با حضور گسترده و پرشور اهالی فوتبال، مسئولین و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، در سالن ورزشی شهدای سایپا برگزار شد.

در این مراسم جشن و سرور که مسئولین فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، هیأت فوتبال استان تهران، پیش کسوتان، مربیان، ورزشکاران و مسئولین باشگاه فرهنگی-ورزشی سایپا حضور داشتند، پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و نواختن سرود پر افتخار جمهوری اسلامی ایران و مولودخوانی حاج امیر اصفهانی، غلامحسین زمان آبادی مشاور فدراسیون فوتبال در امور مسئولیت های اجتماعی و بازی جوانمردانه در سخنانی استفاده از الگوهای تربیتی و اخلاقی پیشوایان دینی را به منظور فرهنگ سازی در حوزه ورزش خصوصاً فوتبال تأکید کرد.

همچنین در این مراسم پس از تجلیل از تلاش ها و موفقیت های تیم های مختلف ورزشی سایپا، حاج محسن گرسویی مداح سرشناس اهل بیت(ع) به مداحی و مولودخوانی پرداخت و فضایی پر از شور و شعف ایجاد کرد. آنگاه استاد حجت الاسلام و المسلمین ادیب یزدی در سخنانی به تشریح شخصیت بی نظیر امام حسن عسگری(ع) یازدهمین امام شیعیان پرداخت و در قسمتی از سخنانش خطاب به ورزشکاران گفت: شماها که در میادین ورزشی مسابقه می دهید باید در خوبی ها هم با یکدیگر رقابت کنید و از اخلاق و فرمایشات ائمه اطهار(ع) بهره مند شود و در جوانمردی و خوب بودن از یکدیگر سبقت بگیرید، انشاالله چنین درس هایی الهام بخش برای تمامی ورزشکاران به ویژه جامعه فوتبال باشد. این مراسم که خانم ها نیز حضور داشتند، در فضایی از جشن و سرور با پذیرایی شام از حاضران به پایان رسید.

یادآور می شود که هفتاد و سومین هیأت مذهبی جامعه اسلامی فوتبال در روز سه شنبه 98/10/10 مصادف با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب(س) برگزار خواهد شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول