:: شنبه, 26 خرداد 1403

بخشنامه هیات فوتبال در خصوص کلاسهای مربیگری و دانش افزایی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2578 ] - سه شنبه, 14 آبان 1398
بخشنامه هیات فوتبال در خصوص کلاسهای مربیگری و دانش افزایی

هیات فوتبال استان تهران در خصوص برگزاری کلاس های مربیگری و دانش افزایی مربیان استان تهران بخشنامه صادر کرد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ با ت...

هیات فوتبال استان تهران در خصوص برگزاری کلاس های مربیگری و دانش افزایی مربیان استان تهران بخشنامه صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ با توجه به دستورالعمل جدید نظام هماهنگ آموزش و ارتقای مربیان فدراسیون فوتبال که در تاریخ 98/6/13 مبنی بر ساماندهی کلاسهای آموزشی مربیگری و دانش افزایی به هیات های فوتبال ابلاغ شد؛ هیات فوتبال استان برگزاری کلاس های دانش افزایی که در سطح استان برگزار می گردد را منوط به اخذ مجوزهای لازم از هیات فوتبال استان می داند و در غیر اینصورت شرکت در کلاس های فوق هیچ گونه اعتباری را نخواهد داشت.

همچنین هیات فوتبال استان تهران اعلام می دارد کما فی السابق دوره های مربیگری ای مورد تایید این هیات و فدراسیون فوتبال می باشد که تنها از جانب هیات فوتبال استان و یا حوزه های و شهرستان هایی که با کسب مجوز از هیات فوتبال استان تهران اقدام به برگزاری دوره های مربیگری می کنند معتبر می باشد.

لازم به ذکر است بنا به گفته میرشاد ماجدی رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال ایران اگر قرار باشد کلاسی در زمینه دانش افزایی برای افراد برگزار شود، قطعا زیرنظر فدراسیون و هیأت های فوتبال در تهران و شهرستان ها برگزار می شود و مطمئناً شماره حساب شخصی نیز اعلام نخواهد شد. همه واریزها برای کلاس ها به شماره حساب فدراسیون فوتبال یا هیأت های فوتبال واریز می شود و جای تعجب دارد که عده ای در فضای مجازی با شماره حساب شخصی قصد برگزاری کلاس هایی را دارند که صددرصد تخلف است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول