:: سه شنبه, 15 اسفند 1402

ماجدی: کمیته اخلاق به کلاس های غیر قانونی مربیگری ورود کرده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2564 ] - دوشنبه, 22 مهر 1398
ماجدی: کمیته اخلاق به کلاس های غیر قانونی مربیگری ورود کرده است

 رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: متأسفانه در فضای مجازی عده ای در حال سوءاستفاده از مردم هستند و با تبلیغات کلاس های دانش افزایی فوتبال و فوتسال کل...

 رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: متأسفانه در فضای مجازی عده ای در حال سوءاستفاده از مردم هستند و با تبلیغات کلاس های دانش افزایی فوتبال و فوتسال کلاهبرداری می کنند.

میرشاد ماجدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ضمن انتقاد از روندی که در فضای مجازی برای تبلیغات کلاس های مربیگری فوتبال رخ داده است گفت: متأسفانه در فضای مجازی عده ای در حال سوءاستفاده از مردم هستند و با تبلیغات کلاس های دانش افزایی فوتبال و فوتسال به دنبال سودجویی و به نوعی کلاهبرداری از افرادی هستند که اطلاعاتی در زمینه برگزاری این کلاس ها ندارند.

وی افزود: جالب است که در این تبلیغات مجازی عنوان شده که مدارک تخصصی هم به حاضران در کلاس تعلق می گیرد، اما همین امروز به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال نامه نوشتیم و قرار است این موضوع بلافاصله پیگیری شود.

رئیس کمیته آموزش در ادامه تأکید کرد: اگر قرار باشد کلاسی در زمینه دانش افزایی برای افراد برگزار شود، قطعا زیرنظر فدراسیون و هیأت های فوتبال در تهران و شهرستان ها برگزار می شود و مطمئناً شماره حساب شخصی نیز اعلام نخواهد شد. همه واریزها برای کلاس ها به شماره حساب فدراسیون فوتبال یا هیأت های فوتبال واریز می شود و جای تعجب دارد که عده ای در فضای مجازی با شماره حساب شخصی قصد برگزاری کلاس هایی را دارند که صددرصد تخلف است.

وی در پایان گفت: از مردم و علاقمندان به فوتبال تقاضا می کنم به هیچ عنوان در کلاس های متفرقه که زیرنظر فدراسیون برگزار نمی شود ثبت نام نکنند، چون چیزی عاید آنها نخواهد شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول