:: شنبه, 5 فروردین 1402

هشدار فدراسیون فوتبال درباره کلاس های مربیگری غیرقانونی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1956 ] - دوشنبه, 22 مهر 1398
هشدار فدراسیون فوتبال درباره کلاس های مربیگری غیرقانونی

فدراسیون فوتبال درباره کلاس های مربیگری غیرقانونی هشدار داد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی ...

فدراسیون فوتبال درباره کلاس های مربیگری غیرقانونی هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی رئیس کمیته آموزش درباره کلاهبرداری هایی که با نام فدراسیون فوتبال برای کلاس های مربیگری می شود، اظهار داشت: جدیدا متوجه شدیم که در فضای مجازی با نام فدراسیون فوتبال و هیئت های فوتبال، کلاس های آموزشی فوتبال را به صورت دو یا سه روزه برگزار می کنند که این افراد نه مدرس رسمی فدراسیون فوتبال هستند و نه جایی فعالیت دارند.

وی ادامه داد: متاسفانه این افراد با گرفتن وجه نقد این کلاس ها را برگزار می کنند و اعلام می کنند مدرک معتبر به نفرات شرکت کننده ارائه می شود. مدرک معتبر فقط از سوی فدراسیون فوتبال ارائه می شود و بدون شک مدارکی که از سوی این افراد صادر می شود فاقد اعتبار است.

ماجدی در ادامه تصریح کرد: کلاس هایی که به غیر از سایت فدراسیون فوتبال و سایت هیئت ها اعلام می شود فاقد اعتبار است. بر همین اساس از تمام مربیان و نفراتی که از این کلاس ها مطلع می شوند می خواهم که از حضور در این دوره ها خودداری کنند چراکه این کلاس های آموزشی حقیقی نیست و به هیچ وجه اعتبار ندارد. در واقع این افراد سوء استفاده می کنند و نه مدرک و نه کلاس قانونی دارند.

رئیس کمیته آموزش ادامه داد: چندین اطلاعیه در اختیارمان است که از طریق دبیرکل و کمیته های حقوقی و اخلاق پیگیری می کنیم و افراد که دنبال سودجویی هستند را مشخص کنیم تا هر چه زودتر مقابل این روند را بگیریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد دوره ای برگزار شود از سوی فدراسیون فوتبال به صورت رسمی اعلام می شود و باید به حساب رسمی فدراسیون فوتبال پول یا به حساب رسمی هیاتت های فوتبال استانی واریز بشود. در غیر اینصورت از نظر ما فاقد اعتبار است و افراد محض سود جودیی دست به این اقدام می زنند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول