:: پنجشنبه, 11 خرداد 1402

تیموری: هرگز هواداران دربی بدون بلیت به ورزشگاه نیایند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1984 ] - شنبه, 30 شهریور 1398
تیموری: هرگز هواداران دربی بدون بلیت به ورزشگاه نیایند

دبیر هیات فوتبال استان تهران اعلام کرد هواداران دربی پایتخت هرگز بدون بلیت عازم ورزشگاه نشوند. عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان تهران در خصوص بلیت فروشی درب...

دبیر هیات فوتبال استان تهران اعلام کرد هواداران دربی پایتخت هرگز بدون بلیت عازم ورزشگاه نشوند.

عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان تهران در خصوص بلیت فروشی دربی دور رفت نوزدهمین دوره لیگ برتر گفت: هواداران عزیز هر دو تیم تهرانی فقط و فقط می بایست از طریق سایت فروش بلیت Pin90.ir اقدام به تهیه بلیت بازی کنند و روز یکشنبه با پرینت خرید یا بارکد روی موبایل و کارت ملی راهی ورزشگاه شوند.

تیموری ادامه داد: به هیچ وجه امکانی برای فروش بلیت در مجموعه آزادی دیده نشده است و از ورود تماشاگرانی که بلیت الکترونیکی را تهیه نکرده باشند جلوگیری خواهد شد.

وی افزود: بلیت فروشی تا ساعت 6 صبح روز یکشنبه بر روی سایت Pin90.ir ادامه خواهد داشت و هواداران می توانند با مراجعه به این پایگاه اینترنتی بلیت مسابقه را تهیه کنند.

تیموری در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم با تدابیر خوبی که توسط سازمان لیگ برتر، هیات فوتبال استان تهران، نیروی انتظامی، یگان ویژه استان تهران، راهنمایی و رانندگی و سایر عوامل اجرایی این مسابقه اندیشه شده است؛ برگزاری مطلوبی را برای این دربی داشته باشیم.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول