:: شنبه, 5 فروردین 1402

توضیحات دبیر هیات فوتبال در خصوص سه تغییر اعضای مجمع هیات فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1216 ] - سه شنبه, 12 شهریور 1398

توضیحات دبیر هیات فوتبال در خصوص سه تغییر اعضای مجمع هیات فوتبال

دبیر هیات فوتبال استان تهران در خصوص سه تغییر ایجاد شده در نفرات مجمع هیات فوتبال استان تهران توضیحاتی را ارائه کرد. عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان تهران ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
توضیحات دبیر هیات فوتبال در خصوص سه تغییر اعضای مجمع هیات فوتبال

دبیر هیات فوتبال استان تهران در خصوص سه تغییر ایجاد شده در نفرات مجمع هیات فوتبال استان تهران توضیحاتی را ارائه کرد. عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان تهران ...

دبیر هیات فوتبال استان تهران در خصوص سه تغییر ایجاد شده در نفرات مجمع هیات فوتبال استان تهران توضیحاتی را ارائه کرد.

عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان تهران در خصوص سه تغییر اعضای مجمع هیات فوتبال استان تهران در روز پنجشنبه 14 شهریورماه که به منظور انتخاب رئیس هیات برای 4 سال آینده برگزار می شود توضیحاتی را ارائه کرد:

بر اساس اعلام عباس تیموری لیست اعضای مجمع با 3 تغییر صورت پذیرفته است که دلایل آنها به شرح ذیل می باشد:

1- حیدر بهاروند نایب رئیس فدراسیون فوتبال در لیست اولیه اعضای مجمع حضور داشت اما به دلیل اعلام فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه طبق اساسنامه فقط اعضایی از هیات رئیسه فدراسیون که مقیم استان می باشند حق رای دارند و ایشان ساکن شهر تهران نبود از لیست رای دهندگان مجمع حذف گردید.

2- با توجه به درخواست مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران از فدراسیون فوتبال مبنی بر حضور حوزه های استان تهران در انتخابات؛ فدراسیون فوتبال با حضور یک نماینده از حوزه ها به عنوان نماینده شهر تهران در مجمع موافقت کرد و یک نفر به لیست اعضای مجمع اضافه گردید.

3- با مخالفت فدراسیون فوتبال نماینده باشگاه ستارگان ورامین در بخش بانوان به دلیل حاضر نبودن در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر بانوان و اضافه شدن این تیم در سال جدید به مسابقات از لیست اعضای مجمع حذف گردید.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول