:: جمعه, 11 آذر 1401

نشست هماهنگی بازی پرسپولیس – پارس جنوبی برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 820 ] - چهارشنبه, 30 مرداد 1398
نشست هماهنگی بازی پرسپولیس – پارس جنوبی برگزار شد

نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس – پارس جنوبی جم با حضور مسئولین برگزاری مسابقه برگزار شد. نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس – پارس جنوبی جم امروز ...

نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس – پارس جنوبی جم با حضور مسئولین برگزاری مسابقه برگزار شد.

نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس – پارس جنوبی جم امروز چهارشنبه با حضور جلال مرادی نماینده فدراسیون و عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان تهران و نمایندگان دو باشگاه در این مسابقه و در سازمان لیگ فوتبال برگزار شد.

محسن خلیلی، مدیر تیم و علیرضا اشرف مدیر رسانه ای فوتبال پرسپولیس در این جلسه حضور پیدا کردند و نمایندگان تیم پارس جنوبی جم غایب بودند.

در این جلسه اعلام شد؛ تیم فوتبال پرسپولیس با لباس یکدست قرمز برای بازیکنان و سبز برای دروازه بان در زمین حضور پیدا خواهد کرد.

ناظر مسابقه در این جلسه اعلام کرد؛ زمین مسابقه 10 دقیقه قبل از شروع بازی و بین دو نیمه آبیاری شود که از سوی نماینده سازمان لیگ اعلام شد؛ سیستم آبیاری زمین چمن ورزشگاه آزادی این قابلیت را ندارد و برای این منظور، باید مذاکره صورت بگیرد.

از موارد مهم مطرح شده در این جلسه، موضوع بلیت فروشی بود و تاکید شد، هوادارانی که بعد از معرفی سایت فروش الکترونیک بلیت، موفق به خریداری بلیت مسابقه نمی شوند، به هیچ وجه به ورزشگاه مراجعه نکنند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول