:: یکشنبه, 19 آذر 1402

بازیکنان استقلال در هیات فوتبال ثبت کردند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1009 ] - شنبه, 19 مرداد 1398
بازیکنان استقلال در هیات فوتبال ثبت کردند

طبق برنامه از پیش تعیین شده بازیکنان استقلال امروز در هیات فوتبال حاضر شدند، تا قراردادهای خود را با باشگاه به صورت رسمی ثبت کنند. *اولین بازیکنی که برای ثبت ...

طبق برنامه از پیش تعیین شده بازیکنان استقلال امروز در هیات فوتبال حاضر شدند، تا قراردادهای خود را با باشگاه به صورت رسمی ثبت کنند.

*اولین بازیکنی که برای ثبت قرارداد وارد ساختمان هیئت فوتبال شد، مسعود ریگی هافبک دفاعی تازه به خدمت گرفته آبی ها بود که فصل گذشته نمایش های خوبی در مشهد ارائه داده بود و امروز به صورت رسمی قراردادی  2 ساله با استقلال امضا کرد.

*بازیکن بعدی سینا خادم پور بود که فصل گذشته در گل گهر سیرجان به میدان رفت و بار دیگر پس از بازگشت به استقلال با این تیم به صورت رسمی قراردادش را ثبت کرد.

*وریا که قرار است امسال کاپیتال اول استقلال باشد، سومین بازیکنی بود که برای ثبت قرارداد وارد دفتر هیئت فوتبال شد.

*پس از وریا سه بازیکن جوان یعنی امیرحسین کارگر، عارف غلامی و محمد بلبلی نیز به ترتیب قراردادهای خود را به صورت رسمی با آبی های تهران ثبت کردند.

*نفر بعدی بهزاد غلامپور بود که پس از سال ها همکاری با علی دایی در پرسپولیس، نفت تهران، سایپا و .. به استقلالی بازگشته که دوران حرفه ای خود را به عنوان بازیکن در آنجا سپری کرده است.

*آرش رضاوند که از سایپا به جمع استقلالی ها اضافه شده تا قدرت این تیم در بخش میانی زمین را افزایش دهد، دیگر بازیکنی بود که خود را به هیئت فوتبال رساند.

*گلر خبرساز استقلال تهران بازیکن بعدی این تیم بود که به هیات فوتبال استان تهران در خیابان ایرانشهر رسید. حسینی که شرایط ایده آلی برای فصل جدید پیش روی خود می بیند، با رضایت خاطر مقابل خبرنگاران ایستاد و پس از امضای قرارداد عکس یادگاری گرفت.

*نفر بعدی برای تمدید قرارداد علی کریمی بود که به تازگی قرارداد خود را با آبی ها امضا کرده تا در کنار فرشید باقری، مسعود ریگی، آرش رضاوند و کریمی، آندره آ استراماچیونی 4 بازیکن تاثیرگذار فصل گذشته لیگ را در ترکیب داشته باشد.

* با حضور نام هایی که در بالا به اسامی آنها اشاره شد، کار ثبت رسمی قرارداد بازیکنان در هیات فوتبال استان تهران خاتمه یافت و سایر بازیکنان در روزهای آتی به ساختمان هیات فوتبال مراجعه خواهند کرد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول