:: جمعه, 4 اسفند 1402

تیموری: ابلاغی برای منع ثبت برگه های احراز هویت فردی بازیکنان دریافت نکرده ایم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1134 ] - شنبه, 19 مرداد 1398
تیموری: ابلاغی برای منع ثبت برگه های احراز هویت فردی بازیکنان دریافت نکرده ایم

دبیر هیات فوتبال استان تهران گفت: به هیچ وجه تاکنون ابلاغیه ای در این زمینه به هیئت فوتبال تهران ارسال نشده است. عباس تیموری، دبیر هیات فوتبال استان تهران در گ...

دبیر هیات فوتبال استان تهران گفت: به هیچ وجه تاکنون ابلاغیه ای در این زمینه به هیئت فوتبال تهران ارسال نشده است.


عباس تیموری، دبیر هیات فوتبال استان تهران در گفت وگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره بحث ممنوع بودن ثبت قرارداد بازیکنان تیم ها در این هیئت های استانی بیان کرد: به هیچ وجه تاکنون ابلاغیه ای در این زمینه به هیات فوتبال تهران ارسال نشده است. در روز های اخیر بازیکنان تیم های بادران تهران و سرخ پوشان احراز هویت فردی خود را را در هیات های فوتبالی ثبت کردند و قرار است در روز های آتی هم قرارداد بازیکنان 4 تیم لیگ برتری استقلال، پرسپولیس، پیکان و سایپا در هیات فوتبال ثبت شود.

او ادامه داد: تنها ابلاغیه ای که تاکنون برای هیات فوتبال ارسال شده است از سوی کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال بوده و طبق آن بازیکنان تیم های بدهکار نمی توانند قراردادشان را ثبت کنند.

تیموری تصریح کرد: فلسفه ثبت قرارداد ها در هیات فوتبال هم این است که فیفا آن ها حکم فدراسیون های محلی می شناسد و پس از ثبت قرارداد بازیکنان در این فدراسیون های محلی (هیات های فوتبال) اگر اختلافی بین آن ها و باشگاه پیش بیاید، این برگه احراز هویت فردی تضمینی محسوب می شود. در سال های پیش هم ما قراردادی در هیات فوتبال ثبت نمی کردیم بلکه این برگه احراز هویت فردی در هیات ثبت می شد.

دبیر هیات فوتبال تهران در پایان تصریح کرد: در نهایت بار دیگر تاکید می کنم تاکنون هیچگونه ابلاغیه ای برای جلوگیری از ثبت این برگه های احراز مشخصات فروی تیم ها از سوی سازمان لیگ و فدراسیون برای ما ارسال نشده است، اما اگر فردا (شنبه) این ابلاغیه را دریافت می کنیم به دلیل اینکه تابع آن ها هستیم اجازه نمی دهیم این برگه ها هم ثبت شود.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول