:: جمعه, 11 آذر 1401

جلسه هماهنگی مسابقات فوتبال نوجوانان و جوانان آسیا برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1133 ] - دوشنبه, 10 تیر 1398
جلسه هماهنگی مسابقات فوتبال نوجوانان و جوانان آسیا برگزار شد

جلسه هماهنگی مسئولان فدراسیون فوتبال، هیات فوتبال استان تهران و هیات فوتبال استان همدان به منظور برگزاری مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی فوتبال نوجوانان و جوان...

جلسه هماهنگی مسئولان فدراسیون فوتبال، هیات فوتبال استان تهران و هیات فوتبال استان همدان به منظور برگزاری مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی فوتبال نوجوانان و جوانان آسیا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، در این نشست که با حضور ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران، مسئولین و نمایندگان کلیه کمیته ها، صوفی- رئیس هیات فوتبال همدان برگزار شد آخرین اقدامات و برنامه های مورد نظر به منظور میزبانی از بازی های مقدماتی قهرمانی نوجوانان در همدان و مرحله مقدماتی رقابتهای جوانان در تهران که به ترتیب در شهریورماه و آبانماه برگزار می شود ،مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین مقرر شد فدراسیون فوتبال با همکاری شهرداری تهران و همدان و سایر ارگان ها و نهادهای مربوطه از تمامی ظرفیت های خود به منظور حضور حداکثری علاقمندان به فوتبال و حمایت همه جانبه از تیم های ملی فوتبال جوانان و نوجوانان استفاده کند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول