:: یکشنبه, 16 بهمن 1401

حضور گسترده جامعه فوتبال در سوگ امام جعفر صادق(ع)

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1335 ] - دوشنبه, 10 تیر 1398
حضور گسترده جامعه فوتبال در سوگ امام جعفر صادق(ع)

در سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) گردهمایی جامعه مذهبی فوتبال با حضور گسترده و پرشور اهالی فوتبال، مسئولان ورزش، اعضای جمعیت حامیان هواداران فوتبال برگزار شد. ...

در سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) گردهمایی جامعه مذهبی فوتبال با حضور گسترده و پرشور اهالی فوتبال، مسئولان ورزش، اعضای جمعیت حامیان هواداران فوتبال برگزار شد.


همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) گردهمایی جامعه مذهبی فوتبال با حضور گسترده و پرشور اهالی فوتبال، مسئولان ورزش، اعضای جمعیت حامیان هواداران فوتبال ، همیاران هوادار و دوست داران اهل عصمت و طهارت(ع) به میزبانی جمعیت حامیان هواداران فوتبال در فاطمیه بین الطوعین واقع در میدان منیریه تهران برگزار شد.

در این مراسم معنوی روحانی مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت سرپرست تیم ملی و مشاور عالی رئیس فدراسیون، دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، مهدی محمد نبی نایب رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، حاج محمد علی امانی از مسئولان بازار بزرگ تهران، علی ایلیکا مدیر کل ورزش و جوانان شرق تهران، سرمشوقین و هواداران فوتبال حضور داشتند.

این مراسم با برپایی نماز مغرب و عشا و خواندن زیارت عاشورا توسط حجت الاسلام مالک مسئول فرهنگی باشگاه استقلال آغاز شد و سپس مراسم مداحی اهل بیت توسط سید باقر قائم مقامی انجام شد.

غلامحسین زمان آبادی مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال در سخنانی با ذکر گوشه هایی از زندگی و شخصیت رئیس مذهب شیعه به تشریح مسایل فرهنگی در محیط ورزش پرداخت و صحنه های فرهنگی در ورزش را فوق العاده مهم دانست.

در ادامه مراسم از وحید شهبازی همیار هوادار فوتبال که چند سالی است با بیماری مهلک و خطرناک سرطان دست و پنجه نرم می کند با اهدای لوح یادبود، تقدیر و تشکر شد. شهبازی با وجود بیماری در لباس مقدس همیار هوادار به جامعه فوتبال خدمت رسانی می کند.

این لوح یادبود از سوی دکتر احمدی معاون وزیر ورزش به شهبازی اهدا شد.

حجت الاسلام علم الهدی نیز در سخنانی شخصیت والای امام صادق(ع) که پرچمدار علوم و معارف اسلامی است را تشریح و اعلام کردند شماری از شما در فوتبال به عنوان سرمشوق حضور دارید  شمایی که با حضور در چنین فضای فرهنگی زندگی معصومین و اهل بیت (ع) را سرلوحه کار خود قرار می دهید باید از فرهنگ و اخلاق اسلامی و از راه و روش بزرگان در میادین ورزشی نیز بهره مند شوید.

در پایان مراسم نیز حاج امیر اصفهانی از مداحان اهل بیت مدیحه سرایی و نوحه خوانی انجام دادند و فضای پرشوری به وجود آمد که عاشقان اهل بیت (ع) اشک ماتم ریختند و این مراسم ساعت 23 با پذیرایی از حاضرین به پایان رسید.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول