:: جمعه, 11 آذر 1401

دعوت هیات فوتبال از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 709 ] - پنجشنبه, 9 خرداد 1398
دعوت هیات فوتبال از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس

هیات فوتبال استان تهران با صدور پیامی از جامعه ورزش کشور مخصوصا خانواده بزرگ فوتبال دعوت کرد که در راهیپمایی روز جهانی قدس حضور به عمل آوردند. به گزارش پایگاه...

هیات فوتبال استان تهران با صدور پیامی از جامعه ورزش کشور مخصوصا خانواده بزرگ فوتبال دعوت کرد که در راهیپمایی روز جهانی قدس حضور به عمل آوردند.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، هیات فوتبال با صدور پیامی از جامعه ورزش کشور به ویژه خانواده بزرگ فوتبال دعوت می کند تا در راهیپمایی روز قدس شرکت کنند.

در متن این پیام آمده است:  ” روز قدس، روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین، روز استقامت، سرافرازی، عدالتخواهی و اتحاد دنیای اسلام است. نامگذاری این روز توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران که نقطه عطف همبستگی مسلمانان جهان است، ثمرات بسیاری برای جامعه مسلمین در پی داشته است.

ملت ایران همواره روح آزادی خواهی و عدالت طلبی را در جهان به معرض نمایش گذاشته و دفاع از عدالت و ملت های مظلوم و ستمدیده را سرلوحه آرمان های خود قرارداده است .حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، تجدید پیمان با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهنمودهای حکیمانه رهبر انقلاب (مدظله العالی) است.

هیات فوتبال استان تهران به نوبه خود از جامعه ورزش به ویژه خانواده بزرگ فوتبال دعوت می نماید همگام با آحاد ملت با حضوری گسترده در این راهپیمایی بار دیگر همبستگی، صلابت و بیداری اسلامی را به جهانیان نشان دهند.”


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول