:: جمعه, 11 آذر 1401

توصیه های رییس هیات فوتبال در مورد انتخاب مدارس فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 876 ] - دوشنبه, 6 خرداد 1398
توصیه های رییس هیات فوتبال در مورد انتخاب مدارس فوتبال

با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان و ثبت نام عده ی زیادی از فرزندان خانواده های تهرانی در مدارس فوتبال سطح استان تهران، دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال استان توصیه...

با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان و ثبت نام عده ی زیادی از فرزندان خانواده های تهرانی در مدارس فوتبال سطح استان تهران، دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال استان توصیه هایی را متذکر شدند.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران در خصوص انتخاب مدارس فوتبال مجاز استان تهران موارد ذیل را به والدین فوتبال آموزان متذکر شدند:

1. والدین محترم سعی کنید مدارسی را انتخاب کنید که در نزدیکی محل زندگی تان باشد تا رفت و آمد شما سهل و آسان باشد چرا که مسافتهای طولانی در دراز مدت باعث از بین رفتن انگیزه فرزندانتان خواهد شد .جهت سهولت، نام 120 مدرسه فوتبال دارای مجوز رسمی به انضمام آدرس آنها بر روی سایت هیات فوتبال استان تهران درج گردیده است در آدرس www.football-tehran.com/i_epage/footballschool و همینطور سایت رسمی فدراسیون فوتبال قابل مشاهده می باشد.

2. والدین گرامی قبل از ثبت نام فرزندانتان با مربی و یا مدیر مدرسه فوتبالی که انتخاب کرده اید حتما صحبت حضوری داشته باشید تا اینکه از لحاظ ظاهری و آداب و رفتار اجتماعی و نوع گفتار مربی حداقل آشنایی اولیه را کسب نمایید.

3. والدین ارجمند فقط در مدارسی که دارای مجوز رسمی از اداره کل ورزش و جوانان و یا هیات فوتبال استان تهران هستند ثبت نام نمایند. بدیهی است مجوز مربوطه می بایست در اتاق ثبت نام جهت رویت والدین محترم نصب شده باشد.

4. والدین محترم حتما آموزش فرزندان خود را به عهده افرادی بسپارند که دارای مدرک مربیگری فوتبال باشند. مشاهده شده است که با داشتن مدرک مربیگری رشته های ورزشی دیگر در این حوزه فعالیت می نمایند.

5. کلیه مدارس فوتبال موظفند که انجمنی متشکل از 7 نفر از اولیا فوتبال آموزان تشکیل دهند که این انجمن در بازدیدهای ماهیانه بازرسین هیات فوتبال گزارش و مشکلات آن مدرسه فوتبال را مطرح می نمایند.

6. والدین فوتبال آموزان توجه داشته باشند اعزام فوتبال آموزان تحت عنوانهایی چون اردو به خارج از استان و خارج از کشور ممنوع می باشد.

7. والدین گرانقدر دقت داشته باشند حداکثر نفراتی که در یک کلاس زیر نظر مربی فعالیت می کنند 25 یا 30 نفر می باشد.

8. والدین حتما کارت بیمه ورزشی ( از فدراسیون پزشکی ورزشی ) را از مدیر و مربی مدرسه فوتبال درخواست نمایند و در صورت توافق والدین اقدام نمایند .

9. والدین محترم به خاطر مبالغ بسیار ناچیز و مواردی از این قبیل فرزندان خود را در مدارسی غیر قانونی ثبت نام نکنید که عواقب ناشی از این کار بسیار خطرناک می باشد. در سال گذشته، با پیگیری و اقدامات کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و ارائه گزارش به دادسرای فرهنگ و رسانه تهران، دستور پلمب و تعطیلی 116 مدرسه فوتبال غیرمجاز صادر و از فعالیت های آنها جلوگیری شده است.

10. در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی مدارس فوتبال و یا مشاهده مدرسه فوتبال بدون مجوز در سطح استان تهران والدین گرامی می توانند موضوع را با شماره تلفن 88942575  (واحد بازرسی هیات فوتبال) و یا ای میل این واحد به نشانی madrese@football-tehran.com مطرح نمایند.

11. بازرسین دوره ای در طول مدت فصل تابستان به مدارس فوتبال سرکشی خواهند کرد و والدین می توانند موارد و مشکلات را جهت برخورد با متخلفین به بازرسین دوره ای گزارش نمایند.

12. اولیا دقت داشته باشند که تنها می بایست شهریه را بر طبق قیمت های مصوبب به مدارس فوتبال پرداخت نمایند و دریافت هرگونه وجهی به غیر از شهریه های اعلام شده تحت هر عنوان غیرقانونی می باشد.

13. تا زمان اعلام شدن شهریه های مدارس فوتبال در سال 98 قیمت های سال 97 معتبر می باشد و نرخ جدید پس از اعلام اداره ورزش و جوانان استان تهران متعاقبا اعلام خواهد گردید.

14. خانواده ها دقت داشته باشند به هیچ عنوان اصل مدارک هویتی ( شناسنامه، کارت ملی، گذرنامه و ... ) فرزندانشان را نزد مدارس فوتبال و یا باشگاه های فوتبال قرار ندهند.

شهریه های مداس فوتبال تهران در سال 97:
مدارس فوتبال بر اساس بخشنامه فدراسیون فوتبال ایران در 3 سطح ممتاز، درجه یک و درجه دو طبقه بندی شده اند که جدول شهریه های مداس فوتبال تهران در تابستان 97 برای یک ترم کامل ( 26 الی 30 جلسه در یک ترم ) به شرح ذیل می باشد:مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول