:: دوشنبه, 20 آذر 1402

تبریک قهرمانی پرسپولیس و کسب سهمیه استقلال از سوی هیات فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1353 ] - جمعه, 27 اردیبهشت 1398

تبریک قهرمانی پرسپولیس و کسب سهمیه استقلال از سوی هیات فوتبال

هیات فوتبال استان تهران قهرمانی پرسپولیس و کسب سهمیه استقلال نمایندگان استان تهران در هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال را تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری هیات فوت... 5 out of 5 based on 1 ratings.
تبریک قهرمانی پرسپولیس و کسب سهمیه استقلال از سوی هیات فوتبال

هیات فوتبال استان تهران قهرمانی پرسپولیس و کسب سهمیه استقلال نمایندگان استان تهران در هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال را تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری هیات فوت...

هیات فوتبال استان تهران قهرمانی پرسپولیس و کسب سهمیه استقلال نمایندگان استان تهران در هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ متن پیام تبریک هیات فوتبال به شرح زیر است:

دفاع از عنوان قهرمانی تیم پرسپولیس و کسب 61 امتیاز در مسابقات لیگ برتر فصل 98-97 نشان از تلاش و همت مجموعه باشگاه فرهنگی و ورزشی پرسپولیس است، این قهرمانی را به مردم فوتبال دوست، کادر مدیریتی و فنی، بازیکنان و هواداران پر شور این باشگاه و خصوصا تهرانی ها عزیز تبریک می گوییم.

همچنین هیات فوتبال استان تهران به کادر مدیریتی و فنی، بازیکنان و هواداران پرشور باشگاه استقلال تهران که موفق شدند با کسب مقام سوم این رقابت ها جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده را کسب نمایند تبریک عرض می نماید.

هیات فوتبال، بار دیگر این موفقیت را به همه دست اندرکاران و همه کسانی که در این موفقیت ها سهم داشته اند تبریک می گوید و امیدوار است در سال های آینده نیز نمایندگان تهران همینطور بدرخشند.مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول