:: جمعه, 7 بهمن 1401

بخشنامه هیئت فوتبال پیرامون رعایت حرمت ماه مبارک رمضان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 908 ] - یکشنبه, 15 اردیبهشت 1398
بخشنامه هیئت فوتبال پیرامون رعایت حرمت ماه مبارک رمضان

هیئت فوتبال استان تهران ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات کلیه مسلمین جهان در این ماه پر برکت، بخشنامه ای را پیرامون ر...

هیئت فوتبال استان تهران ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات کلیه مسلمین جهان در این ماه پر برکت، بخشنامه ای را پیرامون رعایت حرمت مبارک ماه رمضان به کلیه تیم های ورزشی حاضر در فوتبال تهران ابلاغ می نماید که در ادامه به نظر شما عزیزان می رسد:

بسمه تعالی
شهر الرمضان الذی انزل فیه القرآن


مدیران عامل محترم باشگاه های فرهنگی – ورزشی
با سلام و آرزوی توفیق و سلامتی برای درک هر چه بهتر از ایام پر فیض ماه مبارک رمضان، در آستانه ماه مبارک رمضان، ماه خودسازی و دوری از گناهان، ماه بندگی خداوند سبحان و بهار قرآن قرار داریم، شاید اغراق نباشد، بگوئیم که: دنیا، اسلام و مسلمین را با رمضان و روزه داری آن می شناسند.
در همین راستا و بهره گیری از ایام پر فیض و با ارزش ماه میهمانی خداوند، شایسته است، مقرر فرمائید، نسبت به موارد زیر هماهنگی و اقدام لازم مبذول گردد.
1)    تشکیل ستاد «بزرگداشت رمضان» به منظور تکریم و تعظیم این ماه با مسئولیت روابط عمومی و امور فرهنگی آن باشگاه به منظور پی گیری برنامه ها و فعالیت ها و ارایه گزارش به هیأت فوتبال استان تهران
2)    برنامه ریزی جهت اقامه نماز جماعت در محل باشگاه با حضور پرسنل محترم
3)    برگزاری جلسات آموزشی و توجیهی ویژه بازیکنان، کادر فنی، سرپرستی و پزشکی تیم ها فوتبال، قدردانی از بازیکنان ارزشی و با اخلاق، تهیه بسته های فرهنگی(هدیه فرهنگی ویژه رمضان و قرآن) از جمله اقدامات پسندیده و در خور تحسین که اجر و پاداش مخصوص آن در پیشگاه پروردگار محفوظ است.
4)    به حرمت تکریم ماه مبارک رمضان در طول روز تمرینات تیم ها برگزار نشود و در صورت ضرورت تمرینات ساعتی قبل از افطار پیش بینی و به افطار ختم شود و با افراد روزه دار همراهی و همکاری لازم مبذول شود.
5)    حرمت و عظمت این ماه خاص برای بازیکنان و مربیان خارجی غیرمسلمان تبیین و توضیح داده شود و بازیکنان و مربیان مسافر کاملا توجیه شوند و از روزه خواری اجتناب نمایند.
6)    چنانچه افراد به هر دلیل از روزه داشتن معذور باشند، از روزه خواری علنی اجتناب شود.

خواهشمند است، جلسه توجیهی با حضور مدیرعامل، مسئولین گروه فوتبال، مربیان، بازیکنان، گروه پزشکی و سرپرستی تیم های فوتبال آن باشگاه برگزار و نتیجه اقدام را به هیدت فوتبال استان تهران اعلام شود.

دکتر حبیب الله شیرازی
رئیس هیأت فوتبال استان تهران

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول