:: شنبه, 12 آذر 1401

جشنواره نشاط و امید فصل همدلی جوانان برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 741 ] - پنجشنبه, 12 اردیبهشت 1398
جشنواره نشاط و امید فصل همدلی جوانان برگزار شد

جشنواره نشاط و امید فصل همدلی جوانان استان تهران، چهارشنبه 11 اردیبهشت با حضور معاونان وزارت ورزش و جوانان باشکوه برگزار شد و طی آن، پنجمین محموله کمک به هموط...

جشنواره نشاط و امید "فصل همدلی جوانان "استان تهران، چهارشنبه 11 اردیبهشت با حضور معاونان وزارت ورزش و جوانان باشکوه برگزار شد و طی آن، پنجمین محموله کمک به هموطنان سیل زده، ارسال گردید.

این جشنواره به همت اداره کل ورزش و جوانان در راستای خدمت رسانی به هموطنان سیل زده کشور و در قالب ستاد کمک های مردمی ورزش و جوانان استان تهران با حضور دکتر داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای و تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، روسای ادارات ورزش و جوانان حوزه و شهرستان ها و روسای هیات های ورزشی استان با حضور درکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال و با همکاری هیات کشتی استان تهران در سالن شهدای هفتم تیر انجام شد و در جریان آن از 18 جوان برتر استان نیز تجلیل صورت گرفت.

در مراسم فصل همدلی جوانان و گلریزان ورزش و جوانان استان تهران که با اجرای حرکات ورزشکاران ورزش پهلوانی و زورخانه ای و حرکات فرم کاراته در جمع ورزشکاران و جوانان همراه شد، معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: در سیل اخیر، وضعیت اماکن ورزشی آسیب دیده در حال بررسی است تا میزان خسارت مشخص شود.

محمدرضا داورزنی افزود: در سیل اخیر بیش از 140 هزار خانه در استان ها تخریب و آسیب جدی دید که جامعه ورزش کشور از ابتدا کمک های ارزشمند خود را به این مناطق ارسال کرد.

وی با بیان اینکه در سیل اخیر نیز بسیاری از مجموعه های ورزشی در استان ها، آسیب دیدند، اظهار کرد: ادارات کل و شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی در حال حاضر پیگیر و بررسی آسیب موجود هستند.

معاون وزیر ورزش با اشاره به اینکه حجم گل و لای بر اثر سیل بسیاری از خانه ها و مجموعه ورزشی را درگیر خود کرده، افزود: در حال حاضر توسط مردم خیر این اماکن در حال تخلیه و بازسازی هستند.

وی همچنین به تجربه مجموعه های ورزشی در مقابل سیل اشاره کرد و گفت: در پی این حادثه، متوجه شدیم که مجموعه های ورزشی جدید را باید در خارج از مسیر سیل ساخته و در مجموعه قدیمی بازنگری کنیم.

وی همچنین از تلاش های مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران و همکاران تلاشگر این استان تشکر کرد و افزود: اقدامات حمایتی ورزش کشور به ویژه تهران در حمایت از هموطنان بسیار ارزشمند بود.

در ادامه مراسم، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: اقدامات جوانان در هماهنگی و اعزام تیم های مشاوره و روانکاوی برای کمک به هموطنان به خوبی انجام شد.

همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: در پنجمین مرحله کمک به مناطق سیل زده 10 تریلی حامل مواد غذایی، آب، مواد بهداشتی، فرش، پوشاک، کنسرو و غیره به ارزش حدودی 200 میلیون تومان ارسال شد.

رضا گل محمدی خاطر نشان کرد در چهار مرحله کمک های جامعه ورزش استان بیش از یک میلیارد تومان کمک نقدی و لوازم موردنیاز ارسال گردیده است.

همچنین در جشنواره نشاط و امید "فصل همدلی جوانان" 18 نخبه ورزشی و استعداد برتر استان در محورهای مختلف توسط تندگویان معاون امور جوانان، کریمی مدیرکل برنامه ریزی جوانان و گل محمدی مدیرکل مورد تجلیل قرار گرفتند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول