:: چهارشنبه, 13 مرداد 1400

سمینار مراکز آموزش بازیکنان نخبه برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 657 ] - سه شنبه, 12 تیر 1397

سمینار مراکز آموزش بازیکنان نخبه برگزار شد

سمینار بررسی عملکرد مراکز آموزش بازیکنان نخبه در مناطق 9 گانه با حضور دبیرکل فدراسیون فوتبال برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ سمینار ب... 5 out of 5 based on 1 ratings.
سمینار مراکز آموزش بازیکنان نخبه برگزار شد

سمینار بررسی عملکرد مراکز آموزش بازیکنان نخبه در مناطق 9 گانه با حضور دبیرکل فدراسیون فوتبال برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ سمینار ب...

سمینار بررسی عملکرد مراکز آموزش بازیکنان نخبه در مناطق 9 گانه با حضور دبیرکل فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ سمینار بررسی عملکرد مراکز آموزش بازیکنان نخبه در مناطق 9 گانه با حضور مسئولین مناطق 9 گانه ، فریدون معینی، علی طهماسبی زاده، بهزاد آزاد، حسین مرادی، حسینی دبير كميته جوانان و استعداديابى هیات تهران و حسين صدر محمدى سر استعدادياب منطقه يك كشور از صبح دوشنبه در مرکز ملی فوتبال آغاز شد که محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال با حضور در این نشست دقایقی را با اعضا به گفتگو پرداخت.

دبیرکل فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای مسئولین مناطق 9 گانه در بخش استعدادیابی گفت: همانطور که می دانید عملکرد مطلوب تیم ملی فوتبال در جام جهانی و میدان دادن به بازیکنان نخبه و جوان رخ داد. معتقدیم که فوتبال ایران پهناور بر پایه استعدادها همچنان در صدر آسیا است و این امر نشان از فوتبال استعداد محور در کشور می دهد. فوتبال ایران نه تنها امکانات محور نبوده و با داشته های خود توانسته در جهان عملکرد مناسبی را از خود به جای بگذارد.

وی در ادامه بیان کرد: زمانی که در ترکیه با مسئولین این فدراسیون نشستهای مختلفی را برگزار کردیم، متوجه شدیم پولی که از حق پخش تلویزیونی به این فدراسیون ترزیق می شود، باعث شده تا فوتبال کشور ترکیه متحول شود و این در حالی است که فوتبال ایران از حیاتی ترین و اصلی ترین حق خود که همانا حق پخش تلویزیونی است، محروم است. این اتفاق ظلم بزرگی برای استعدادها، استعدادشناس ها و استعدادپرور ها است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پایان گفت: فوتبال استعداد محور ایران تحت نظر دانش و برنامه قوی کادر فنی تیم ملی فوتبال بالنده شد و در جهان نمود پیدا کرد. بر همین اساس بحث استعدادیابی، پرورش استعدادها نیز بسیار برای ما حیاتی است  و ضرورت دارد تمامی بخش ها برای پرورش و رشد استعدادها تلاش خود را به کار گیرند تا فوتبال کشور بیش از پیش موفق تر از گذشته باشد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول