:: یکشنبه, 29 فروردین 1400

پیام مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به مناسبت هفت تربیت بدنی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1073 ] - سه شنبه, 25 مهر 1396
پیام مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به مناسبت هفت تربیت بدنی

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، فرارسیدن ۲۶ مهرماه روز ورزش و آغاز هفته تربیت بدنی را به جامعه پرافتخار ورزش کشور و به ویژه خانواده بزرگ ورزش و جوانان پایتخ...

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، فرارسیدن ۲۶ مهرماه روز ورزش و آغاز هفته تربیت بدنی را به جامعه پرافتخار ورزش کشور و به ویژه خانواده بزرگ ورزش و جوانان پایتخت تبریک گفت.

در پیام رضا گل محمدی با تاکید بر این مهم که نه تنها یک روز سال، بلکه کل ایام و روزهای سال، می تواند روز ورزش باشد، چنین آمده است:

ورزش به عنوان یک پدیده اجتماعی و فرهنگی، در کمال و تعالی انسان ها موثر است و با آن می توانیم فرهنگ غنی ایرانی-اسلامی کشورمان را به جهان معرفی نماییم.

ضمن تبریک فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش امسال با شعارورزش، سلامت، فرهنگ، امید، از صمیم قلب از مجموعه بزرگ خانواده ورزش و جوانان استان تهران، بخصوص از همّت بلند روسای ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان ها و تلاش های مؤثر رؤسا، دبیران و نواب رئیس هیات های ورزشی که نقش مهمی در دستیابی به توفیقات مختلف ورزش پایتخت در عرصه های گوناگون ایفا می نمایند، تقدیر نموده، بر این باورم که توسعه ورزش موجب ارتقای سلامت عمومی جامعه و افزایش نشاط اجتماعی می شود و در یادگیری و تقویت نگرش ها، ارزش ها، مهارت ها و گرایش های کلی مانند جوانمردی و انضباط، تاثیرگذار است.

با قدردانی از همراهی های دلسوزانه خدمتگزاران صدیق امر ورزش و جوانان، برای کلیه دست اندرکاران امر تربیت بدنی و ورزش، مربیان، ورزشکاران، داوران، پیشکسوتان، قهرمانان ورزشی استان تهران و بویژه رسانه های گروهی به عنوان حامیان جدی ورزش، از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون مسئلت می نمایم، امیدوارم با اتحاد و همدلی در مسیر افتخارآفرینی تازه برای ورزش استان تهران و سرافرازی جوانان شایسته پایتخت گام های بزرگ و جدی برداریم.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول