:: یکشنبه, 6 آذر 1401

جلسه رسیدگی به مدارس فوتبال بدون مجوز برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1544 ] - سه شنبه, 26 اردیبهشت 1396
جلسه رسیدگی به مدارس فوتبال بدون مجوز برگزار شد

جلسه رسیدگی به وضعیت مدارس فوتبالی که بدون مجوز در حال فعالیت می باشد در ساختمان فدراسیون فوتبال برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری هیئت فوتبال استان تهران؛ جلسه...

جلسه رسیدگی به وضعیت مدارس فوتبالی که بدون مجوز در حال فعالیت می باشد در ساختمان فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیئت فوتبال استان تهران؛ جلسه رسیدگی به وضعیت مدارس فوتبالی که بدون مجوز هیئت فوتبال در حال فعالیت می باشند دوشنبه عصر با حضور آقایان محمدرضا ساکت، دکتر اسدی، دکتر شیرازی، دکتر ملاجعفری معاون اداره کل تربیت بدنی استان تهران، دکتر زارعی مسئول مدارس فوتبال فدراسیون فوتبال، زرگر رئیس کارگروه توسعه ورزش همگانی و نمایندگان حراست و کمیته اخلاق برگزار شد.

در این جلسه که به طور کامل به موضوع رسیدگی به وضع موجود مدارس فوتبال فاقد مجوز اختصاص داشت حاضرین به بحث و تبادل نظر پرداختند و در آخر مقرر گردید مدارس فوتبالی که بدون مجوز در حال فعالیت می باشند سریعا به فدراسیوت فوتبال معرفی شوند تا از طریق مراجع ذی صلاح با آنها برخورد شود و از فعالیتشان جلوگیری به عمل آید.

همچنین مقرر شد بخش نامه ای از سوی اداره کل تربیت بدنی استان تهران به کلیه ادارات، سازمان ها و زمین های استان تهران ابلاغ شود تا با مدارس فوتبال فاقد مجوز هیئت فوتبال استان تهران قراردادی منعقد ننمایند.

در پایان حاضرین در جلسه مصوب کردند ناظران مدارس فوتبال استان هرچه زودتر اقدام به بررسی مدارک مربیان مدارس فوتبال نمایند و از فعالیت مربیان فاقد مدرک جلوگیری به عمل آورند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول