:: پنجشنبه, 9 آذر 1402

جریمه و محرومیت برای مربیان مدارس فوتبال فاقد مجوز

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2050 ] - یکشنبه, 17 اردیبهشت 1396

جریمه و محرومیت برای مربیان مدارس فوتبال فاقد مجوز

طبق آخرین دستورالعمل ارسال شده توسط فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، مربیانی که با مدارس فوتبال فاقد مجور همکاری نمایند با جریمه های مهمی رو به رو خواهند ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
جریمه و محرومیت برای مربیان مدارس فوتبال فاقد مجوز

طبق آخرین دستورالعمل ارسال شده توسط فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، مربیانی که با مدارس فوتبال فاقد مجور همکاری نمایند با جریمه های مهمی رو به رو خواهند ...

طبق آخرین دستورالعمل ارسال شده توسط فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، مربیانی که با مدارس فوتبال فاقد مجور همکاری نمایند با جریمه های مهمی رو به رو خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری هیئت فوتبال استان تهران و بنا بر آخرین دستورالعمل فدراسیون فوتبال در خصوص مدارس فوتبال، با توجه به نقش مدارس فوتبال مجاز در پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی و فرهنگی و به منظور جلوگیری از فعالیت مدارس غیر مجاز جرایمی برای متخلفان ( اعم از شخصیت های حقیقی و حقوقی ) در نظر گرفته شده است.

بنا بر ابلاغ فدراسیون فوتبال، تیم ها و باشگاه هایی که اقدام به تاسیس مدرسه فوتبال بدون مجوز نمایند از شرکت در کلیه لیگ های استانی و منطقه ای و کشوری محروم خواهند شد. همچنین تنها مربیانی که دارای مدرک درجه C  می باشند اجازه فعالیت در مدارس فوتبال را دارند و مربیانی که به هر نحو در مدارس فوتبال بدون مجوز فعالیت نمایند از شرکت در دوره های مربیگری که زیر نظر فدراسیون فوتبال و هیئت فوتبال برگزار می شود محروم خواهند شد.

لذا با توجه به دستورالعمل فوق مجددا از مدارس فوتبال فاقد مجوز که در سطح استان تهران فعالیت می نماید دعوت می شود که تا پایان اردیبهشت ماه نسبت به ارائه مدارک خود اقدام نمایند تا پس از بررسی و در صورت تایید صلاحیت، مجوز فعالیت کسب نمایند.مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول