:: دوشنبه, 20 آذر 1402

پایگاه ورزش قهرمانی استان تهران با حضور وزیر ورزش افتتاح شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1959 ] - چهارشنبه, 16 فروردین 1396
پایگاه ورزش قهرمانی استان تهران با حضور وزیر ورزش افتتاح شد

پایگاه ورزش قهرمانی استان تهران با حضور وزیر ورزش افتتاح شد و همچنین هیئت فوتبال استان تهران نیز مورد تقدیر اداره کل تربیت بدنی استان قرار گرفت. وزیر ورزش و ج...

پایگاه ورزش قهرمانی استان تهران با حضور وزیر ورزش افتتاح شد و همچنین هیئت فوتبال استان تهران نیز مورد تقدیر اداره کل تربیت بدنی استان قرار گرفت.

وزیر ورزش و جوانان برنامه ششم توسعه کشور را برنامه توسعه و تحول در ورزش کشور قلمداد کرد و رویکرد و سیاست های این وزارتخانه را تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دانست و به ارزیابی فدراسیون ها و ادارات کل استانی تاکید کرد.

؛دکتر مسعود سلطانی فر در مراسم افتتاحیه پایگاه قهرمانی استان تهران که عصر سه شنبه در مجموعه ورزشی تختی تهران برگزار شد؛ فدراسیون ها و هیات های ورزشی همچنین ادارات کل ورزش و جوانان استان ها را دو بال مهم وزارت ورزش و جوانان دانست و گفت: به مسئولین فدراسیون ها و مدیران استانی در جلسات مختلف تاکید کرده ام که عملکرد انها در محور های مختلف مورد ارزیابی دقیق قرار می گیرد به همین دلیل ضرورت دارد با برنامه ریزی در ابعاد کمی و کیفی با توجه به منابع و امکانات پاسخگوی عملکرد خود به مردم باششند و ما در این زمینه رودربایستی نداریم .

وزیر  ورزش و جوانان عملکرد اداره کل ورزش و جوانان استان تهران را در زمره استان های خوب توصیف کرد و با بیان اینکه این استان عملکرد نسبتا مطللوبی داشته ابراز امیدواری کرد با استمرار برنامه ها در آینده دستاوردها و نتایج بهتری را نیز به ارمغان آورد.

در انتهای این مراسم، فعالیت های انجام شده توسط هیئت فوتبال استان تهران مورد تشویق وزارت ورزش و اداره کل تربیت بدنی استان تهران قرار گرفت و از دکتر شیرازی رئیس هیئت فوتبال و سرکار خانم هاشمی نایب رئیس هیئت فوتبال تقدیر به عمل آمد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول