:: دوشنبه, 20 آذر 1402

ایران با پیروزی مقابل ایتالیا قهرمان پرشین کاپ فوتبال ساحلی شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1743 ] - جمعه, 29 بهمن 1395

ایران با پیروزی مقابل ایتالیا قهرمان پرشین کاپ فوتبال ساحلی شد

 تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با پیروزی مقابل ایتالیا قهرمان پرشین کاپ شد. شاگردان محمدحسین میرشمسی در آخرین روز از مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین ک... 5 out of 5 based on 1 ratings.
ایران با پیروزی مقابل ایتالیا قهرمان پرشین کاپ فوتبال ساحلی شد

 تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با پیروزی مقابل ایتالیا قهرمان پرشین کاپ شد. شاگردان محمدحسین میرشمسی در آخرین روز از مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین ک...

 تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با پیروزی مقابل ایتالیا قهرمان پرشین کاپ شد.

شاگردان محمدحسین میرشمسی در آخرین روز از مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ از ساعت 19:30 (پنجشنبه) در ورزشگاه دهکده گردشگری بوشهر به مصاف تیم ایتالیا رفتند و این تیم را با نتیجه 4 بر 3 شکست دادند و قهرمان مسابقات بین المللی پرشین کاپ شدند. گل های ایران را محمد احمدزاده (دوگل)، محمدعلی مختاری و مصطفی کیانی به ثمر رساندند.

بازی نخست از سومین روز مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ بین اوکراین و لهستان از ساعت 18 در ورزشگاه دهکده گردشگری بوشهر آغاز شد و این دیدار با نتیجه 4 بر 2 به سود تیم اوکراین به پایان رسید.

ایران با این برد به مقام قهرمانی رقابت ها دست یافت و تیم های ملی اوکراین، ایتالیا و لهستان به ترتیب مقام های دوم تا چهارم را کسب کردند. تیم کشورمان در دو دیدار قبلی لهستان و اوکراین را شکست داده بود.

طبق آیین نامه مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ به تیم های اول و دوم جام اهدا می شود، همچنین سه جایزه انفرادی به فنی ترین بازیکن، بهترین دروازه بان و آقای گل این رقابت ها تعلق می گیرد. همچنین این مسابقات در سال های آینده به میزبانی بوشهر برگزار خواهد شد.

به امتیازات رنکینگ جهانی تیم های اول تا چهارم مسابقات بین المللی پرشین کاپ به ترتیب 100 ، 80 ، 60 و 40 امتیاز افزوده خواهد شد.

هیئت فوتبال استان تهران قهرمانی تیم ملی ساحلی در این مسابقات را تبریک عرض می نماید.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول