:: دوشنبه, 20 آذر 1402

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 3138 ] - سه شنبه, 11 آبان 1395
مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان شد

بعد از استعفای محمود گودرزی از وزارت ورزش، رئیس جمهوری کشورمان مسعود سلطانی فر را برای دومین بار به عنوان وزیر پیشنهادی خود به مجلس معرفی کرد. جلسه رأی اعتماد...

بعد از استعفای محمود گودرزی از وزارت ورزش، رئیس جمهوری کشورمان مسعود سلطانی فر را برای دومین بار به عنوان وزیر پیشنهادی خود به مجلس معرفی کرد.

جلسه رأی اعتماد وزیر ورزش و جوانان امروز (سه شنبه) برگزار شد و وی با 193 رای  موافق، 72رأی مخالف و 9رأی ممتنع به عنوان وزیر ورزش و جوانان معرفی شد.

در ابتدای تشکیل دولت یازدهم سلطانی فر به مجلس معرفی شد و با 117 رای موافق، 148 رأی مخالف و 18 رأی ممتنع موفق به کسب رای اعتماد از مجلس نشد، اما در این دوره نمایندگان ایران در بهارستان به وزیر پیشنهاد اعتماد کرده و در نهایت وی به عنوان وزیر سوم این وزارتخانه معرفی شد.

سلطانی فر پیش تر در دوره ریاست مصطفی هاشمی طبا در سازمان تربیت بدنی به عنوان قائم مقام به مدت 2 سال فعالیت داشت و در آن دوره بود که تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 1998 صعود کرد.

سلطانی فر در سال های 74 و 75 همزمان معاونت مالی سازمان تربیت بدنی را نیز برعهده داشت و عضو هیأت علمی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام بود.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول