:: پنجشنبه, 10 آذر 1401

استقلال و سایپا راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2563 ] - دوشنبه, 10 آبان 1395
استقلال و سایپا راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند

  تیم استقلال با برتری در وقت اضافه برابر مس کرمان به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی راه یافت. دو تیم استقلال و مس کرمان در ادامه مسابقات مرحله یک شانزدهم ...

  تیم استقلال با برتری در وقت اضافه برابر مس کرمان به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی راه یافت.

دو تیم استقلال و مس کرمان در ادامه مسابقات مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت 16:35 (دوشنبه 10 آبان ماه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که تلاش این دو تیم در پایان وقت های قانونی با تساوی بدون گل خاتمه یافت. در وقت های اضافه این دیدار و در دقیقه 113 محسن کریمی توانست برای استقلال گلزنی کند تا این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود آبی پوشان به پایان برسد.

استقلالی ها در مرحله قبلی جام حذفی موفق شدند با حساب 2 بر صفر از سد ملوان نوین بندرانزلی عبور کنند و مس کرمان نیز پس از انصراف خیبر خرم آباد به این مرحله رسید.

همچنین تیم های فوتبال سایپا و بادران تهران از ساعت 15 در ورزشگاه پاس قوامین به مصاف هم رفتند که  این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود شاگردان حسین فرکی به پایان رسید.

برای تیم سایپا در این دیدار غلامرضا رضایی (20)  و حامد شیری (55 - از روی نقطه پنالتی) گلزنی کردند و گل شاگردان میثاقیان را نیز سعید واسعی در دقیقه 30 به ثمر رساند.

سایپا با این برد که بعد از هفته ها ناکامی به دست آمد در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف برنده دیدار نفت مسجد سلیمان و پدیده خواهد رفت.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول