:: شنبه, 13 خرداد 1402

ایران 5 – عربستان 6 ؛ جوانان ایران سوم آسیا شدند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 3457 ] - پنجشنبه, 6 آبان 1395
ایران 5 – عربستان 6 ؛ جوانان ایران سوم آسیا شدند

تیم فوتبال جوانان کشورمان از صعود به دیدار نهایی مسابقات قهرمانی آسیا بازماند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در مرحله نیمه نهایی رقابت های فوتبال جوانان قهرمانی آس...

 تیم فوتبال جوانان کشورمان از صعود به دیدار نهایی مسابقات قهرمانی آسیا بازماند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در مرحله نیمه نهایی رقابت های فوتبال جوانان قهرمانی آسیا، از ساعت 16:45 تیم های ایران و عربستان در ورزشگاه خلیفه اسپورت سیتی شهر منامه بحرین به مصاف هم رفتند که تیم کشورمان با نتیجه پرگل 6 بر 5 به حریفش باخت.

در این دیدار رضا جعفری در دقیقه 45، عارف آغاسی در دقیقه 4+45، رضا شکاری در دقیقه 61، مهدی مهدی خانی در دقیقه 75 و رضا کرملاچعب در دقیقه 83 برای تیم ایران گلزنی کردند. برای عربستان نیز سامی الناجی (18 از روی نقطه پنالتی و 51)، ایمن شفیق الخلیف(41) و عبدالرحمان الیامی (1+45، 64 و 76) برای عربستان موفق به گلزنی شدند.

بدین ترتیب شاگردان امیرحسین پیروانی که با صعود به نیمه نهایی، جواز صعود به جام جهانی را کسب کرده بودند، از راهیابی به فینال بازماندند و به مقام سوم مشترک ( با بازنده دیدار ویتنام و ژاپن) رسیدند.

عارف غلامی مدافع تیم ایران در دقیقه 2+90 با دریافت کارت زرد دوم، از زمین اخراج شد.

قضاوت این دیدار به عهده فو مینگ از کشور چین بود و ما جی(چین) و پارک این سون(کره جنوبی) او را در این قضاوت یاری می کردند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول